Bitcoin Ajandası

Bu 5 Altcoin için Büyük Gelişmeler Var!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu 5 Altcoin için Büyük Gelişmeler Var!

Bu 5 Altcoin için Büyük Gelişmeler Var!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Bu sırada Ethereum son 24 saat içinde %9,2 düşüş yaşayarak 1.939 dolardan işlem görürken Ripple yüzde 10’dan fazla zarar kaydederek 5 altcoin için gelişmelere dikkat çekti.

Bitcoin 31.200 dolar gibi düşüş yaşamasının ardından 32.700 dolardan işlem görmeye başlayınca Ethereum, Ripple gibi piyasalarda zarar görülme yaşanırken genel anlamda 5 altcoin tarafından şaşırtıcı gelişmelere rastlandı. Kullanıcılar tarafından dikkat çeken altcoinlerin başında yine Çin’in uyarıları üst planda kalıyor.

Bu 5 Altcoin için Büyük Gelişmeler Var!
Bu 5 Altcoin için Büyük Gelişmeler Var!

Çin Merkez Bankası, Kripto Paralar Konusunda 5 Altcon’e Göre Uyarı!

Kripto para birimleriyle ilgili konularda yorum yapan China Construction Bank, Alipay (Çin) ve Çin Sanayi ve Ticaret Bankası (ICBC) gibi finans kurumlarıyla tartışmaya girildi. Temasa geçilme sürelerinde diğer finans kuruluşlarının yanında Çin Posta Tasarruf Bankası ve Çin Ziraat Bankası (AgBank) bulundu. PBOC, “Kripto para birimlerinde spekülatif ticaret ekonomik ve mali düzeni bozuyor, yasadışı varlık transferleri ve kara para aklama gibi suç faaliyetlerinin risklerini doğuruyor ve insanların servetini tehlikeye atıyor” dedi

Altcoin Projesi Formation Fi, Injective Protocol ile Ortaklığa Giriyor!

Injective CEO’su Eric Chen ortaklık hakkında yorum yaptı ve şunları söyledi:

“Solstice V2 test ağımızda, kullanıcılara yield farming türevlerinde yer alma fırsatı sunduk. Formation Fi ile iş birliği, Injective kullanıcılarının, bugün DeFi protokollerinde getiri elde etmek için gereken dolambaçlı adımların çoğunu soyutlamaya yardımcı olacak, riski optimize edilmiş yeni türev piyasalarını kolaylıkla başlatmalarını sağlayacak.”

Kripto Para Projesi Scaleswap, IDO’yu Duyurdu!

Yeni nesillerin başında ve IDO başlatma panelleri arasında olan Scaleswap, İlk DEX Tekliflerinin (IDO) yakında başlayacağını açıklayarak IDO için whitelist’e alma özelliği artık sona erdiğini açıkladı. Özellikle, IDO 25 Haziran 2021’de gerçekleşirken Katman 2’deki (Poligon) launchpad panelinde gerçekleşecek. Ayrıca, diğer bilgiler şunları içeriyor:

  • 500.000 SCA genel satış tokeni tahsisi
  • 0,35 ABD doları halka açık satış tokeni fiyatı
  • Kişi başı maksimum 300 ABD doları
  • Toplamda 175.000 dolar toplandı
  • 418.250 dolar başlangıç ​​piyasa değeri

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir