Bitcoin Ajandası

Kasım Ayında Bu 5 Kripto Paraya Dikkat!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kasım Ayında Bu 5 Kripto Paraya Dikkat!

Kasım Ayında Bu 5 Kripto Paraya Dikkat!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Bu 5 kripto para Altcoin Daily’nin en son YouTube videosunu yayınlayan Aaron Arnold’a göre, Polygon (MATIC), Twitter gibi şirketler Ethereum katman-2 ölçeklendirme çözümleri gerektiren projeler içerisinde çalışma sağlarken ivme kazandı.

Poligon kırılma işleminde ve yeni rekorlar kırmanın eşiğinde olan 5 kripto paraya dikkatleri çeken MATIC, 5 kripto paraya dikkatleri çekerek tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye hazır göründüğü için zincirde gördüklerimizle uyumludur yorumunu dile getirdi.

5 Kripto Paraya Dikkat!

5 Kripto Paraya Dikkat!
5 Kripto Paraya Dikkat!

“Sınırlı bir süre içinde, Polygon, hisse kanıtı zincirinde 1 milyardan fazla işlem gerçekleştirdi. Bu inanılmaz bir başarı.Ethereum katman-2 ölçekleme çözümleri için daha iyi bir zaman olamazdı. Gördüğümüz tüm adaptasyon ile buna bir talep var.”

Orijinal rebasing tokenlerinden biri, Ampleforth (AMPL), akıllı sözleşme platformu olan Avalanche (AVAX) üzerinde piyasada çıkış yaşadı. Avalanche’ın teşvik etmesi doğrultusunda Avalanche blok zincirine birkaç farklı DeFi (merkezi olmayan finans) protokol de oluşturdu.

Avalanche rakamları hem adresler hem de işlemler açısından da büyüme büyüme gösterdi. Ağın günlük aktif adresleri içerisinde 70.000’i aştı ve bu da haftalık yüzde 100’ün üzerinde bir artışı temsil eder oldu.

Arnold, Filecoin (FIL) ve Chainlink’in (LINK) aynı zaman içerisinde merkezi olmayan veri tabanları üzerinden ve eşler arası depolama protokolleri vaat ettiğine inanıyor:

“Sırf endüstrinin birçok lideriyle birlikte çalıştıkları için onları dahil ettim. Gelecekte birden fazla zincirle birlikte çalışma olacak.”

Ethereum (ETH) ve ERC-20 Tokenleri

Açık kaynaklı bir merkezi olmayan varlık likiditelerinde protokol olan THORchain (RUNE) da Arnold’un listesinde yer almaktadır.

Bu platform içerisinde ise artık KYC (müşterinizi tanıyın) gerekli olmayan Ethereum (ETH) ve ERC-20 tokenleri için Bitcoin (BTC) ticareti yapmak için popülerleşen bir yer olarak görülmeye başlandı. Arnold’a göre, Uniswap borsası önümüzdeki dönümlerde de Ocak ayının sonuna kadar Wrapped Bitcoin’den (WBTC) daha fazla gerçek Bitcoin’e sahip olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir