Bitcoin Ajandası

Gözden Kaçan Bu Altcoin Boğa Piyasası Döngüsünde %400 Yükselebilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Gözden Kaçan Bu Altcoin Boğa Piyasası Döngüsünde %400 Yükselebilir!

Gözden Kaçan Bu Altcoin Boğa Piyasası Döngüsünde %400 Yükselebilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Altcoin boğa piyasası döngüsünden önce, kanalın hem sahibi hem de analist olan Guy, geliştiriciler için düşük maliyetle merkezi bulunmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyor. Kullanıcıların yüksek değerli varlıkları yönetmesini sağlayan, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış bir blok zinciri olan Near Protocol (NEAR) konusunda iyimser olduğunu söylüyor.

Guy’ın söylemlerine göre kullanıcıların kripto varlıklarını Ethereum ve Near arasında taşımasına müsaade eden Rainbow Bridge, kripto paranın zincir üzerinde gerçekleştirdiği temellerini daha yüksek seviyelere çıkardı:

“Near blok zincirindeki işlem ölçümleri doğru yönde ilerliyor. Rainbow Bridge’in Mart ayında kullanıma sunulmasından bu yana günlük işlem sayısı 30 kat arttı ve harcanan toplam gas miktarı herhangi bir yavaşlama belirtisi olmadan yaklaşık 20 kat arttı. Bu güçlü temeller, Near’ın son fiyat hareketinde açıkça tersine çevrildi ve Near Protocol’ün orta büyüklükteki piyasa değeri, Near’ın boğa piyasası bitmeden önce 3x ila 5x daha yükselmesinin mümkün olduğu anlamına geliyor.”

Altcoin Boğa Piyasası Döngüsünde %400 Yükselebilir!

Altcoin Boğa Piyasası Döngüsünde %400 Yükselebilir!
Altcoin Boğa Piyasası Döngüsünde %400 Yükselebilir!

Guy, Ethereum rakibi ile ilgili olarak iyimser olsa da Near Protocol’ün büyüme yeteneklerinde etkileyebilecek bir sorundan da söz etti:

“Tüm gelişmelere, güncellemelere, duyurulara, yatırımlara ve oldukça büyük bir takipçi kitlesine sahip olmasına rağmen Near Protocol çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip görünmüyor. Şimdi bunun, NEAR tokeninin şu anda herhangi bir ABD borsasında işlem görmemesi gerçeğiyle bir ilgisi olduğundan şüpheleniyorum.”

Solana’nın Akıllı Sözleşmeleri

Kripto para analistlerinde ayrıca, Near’ın diğer daha büyük akıllı sözleşme platformlarının gölgelerinden çıkmasının zor olabileceğini de belirtiyor:

“Sorun şu ki, Near Protocol, Ethereum (ETH) ve özellikle Solana (SOL) gibi benzer kalibredeki diğer kripto projelerine karşı zemin kaybediyor. Near Protocol’ün akıllı sözleşmelerinin Rust’ta kodlandığını fark etmeden edemedim. Solana’nın akıllı sözleşmeleri de Rust’ta kodlanmış durumda. Bu, her iki projenin de muhtemelen kripto para birimiyle ilgilenen küçük Rust geliştiricileri havuzu için savaştığı anlamına geliyor.”

Boğa piyasası dışında fiyatı etkileyen faktörler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için https://bitcoinajandasi.com/bitcoin-ve-altcoinler-icin-fiyatini-etkileyen-faktorler/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir