Bitcoin Ajandası

Bu Altcoin Destansı Bir Rallinin Ortasında!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Altcoin Destansı Bir Rallinin Ortasında!

Bu Altcoin Destansı Bir Rallinin Ortasında!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Santiment, Fantom’un kripto borsası Binance üzerinde fonlama oranını yakından izlediğini söylüyor; bu, işletmeler için yüksek düzeyde ölçeklenebilir blockchainin kalkışa hazır olduğuna işaret olduğunu gösterebilir. Santiment’in veriler de bu altcoin destansı bir rallinin ortasında diyerek işlem mesajları veriyor:

“Fantom, Ekim ayı sonunda yapılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.47 dolara yaklaşıyor. Yakından izlenmesi gereken bir sinyal, altcoin destansı bir rallinin ortasında. FTM’nin Binance gibi borsalardaki fonlama oranıdır. Negatif giderken, birçok şortu gösterirken, fiyatlar yukarı doğru fırlama eğiliminde.”

Altcoin Destansı Bir Rallinin Ortasında!

Altcoin Destansı Bir Rallinin Ortasında!
Altcoin Destansı Bir Rallinin Ortasında!

Bitcoin’e (BTC) gelince, Santiment, tarihsel olarak piyasa değerine uygun olacak en iyi kripto varlığı için bir tersine dönüş sinyali veren bir sosyal eğilime yöneliyor. Kripto içgörü firması yorumlarına göre, Bitcoin Temmuz ayında dibe vururken ve sonucunda da fiyatı iki katına çıktığında, sosyal medya platformlarında “enflasyon” ve “fed” kelimelerinden bahsedilen veriler şöyle diyor:

“Hem enflasyon hem de fed için ilgideki artışlar kayda değer. Benzer şekilde, bu sözler Temmuz 2021’de BTC’nin son büyük dibi etrafında yükseldi. Geleneksel pazarları kripto ile koruma konsepti bu hafta daha fazla benimseniyor gibi görünüyor.”

Düşüşler Gitgide Daha Az Satın Alınıyor

Bunlara benzer bir şekilde de Santiment, sosyal medya içerisinde “dipten satın al” sözleri yayıldığında, fiyatta genelde düşmeye devam ettiğini gözlemleniyor. Tersine, “dipten satın al” sözleri ortadan kalktığında da fiyat aslında yükselme eğiliminde gözüküyor. Firmaya göre, “dipten satın al” heyecanı düşerken ve düşüşler de gitgide daha az satın alma uygulanırken, bu da kalabalığın pes etmesiyle Bitcoin için yükseliş katalizörü olarak görülebilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir