Bitcoin Ajandası

Bu Altcoin Meme Coin’e Dönüşürken Yüzde 900 Yaptı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Altcoin Meme Coin’e Dönüşürken Yüzde 900 Yaptı!

Bu Altcoin Meme Coin’e Dönüşürken Yüzde 900 Yaptı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Altcoin meme coine dönüşürken %900 artış gördü. Token devam eden işlem sürecinde sadece 0,04 dolar değerinde, ancak Şükran Günü hafta sonu boyunca 0,16 dolara ulaşarak gündeme geldi. People token sahiplerinin ise bu durumda iki seçeneği vardı. Ya tokenlerini paraya çevirmek ya da işlem ücretlerini ödemek ya da onları tutmaktı.

ConstitutionDAO tarafından basılan altcoin meme coine dönüşürken kripto topluluğuna bağış yapanlara verilen kripto para, geçen ay %900’den fazla ralli yaparak ön sıralarda kendini gösterdi. Kasım ayı içerisinde de 17.000 kişi, ABD Anayasası’nın orijinal bir kopyasını alma işlemini yapmak amacıyla ConstitutionDAO’ya toplam 46 milyon dolar bağış yaptı.

Altcoin Meme Coin’e Dönüşürken Yüzde 900 Çıkışı

Altcoin Meme Coin’e Dönüşürken Yüzde 900 Çıkışı
Altcoin Meme Coin’e Dönüşürken Yüzde 900 Çıkışı

People tokeni, bağışçıları için DAO’da veya merkezi olmayan özerk organizasyonda bir mülkiyet parçası verse de grup müzayedede kayıplar yaşadığında, üyelere iki seçenek sundu. Bunlar: People tokenlerinizi kullanın ve gas işlem ücretleri denilen ücretle para kaybedin veya tokeni talep edin ve kripto cüzdanınızda saklayın gibi seçeneklerdir. Birçoğu ikincisini seçse de fiyatın yükselmesine neden oldu.

People coin sahipleri ise dijital tokenlerin hemen hemen %55’ini yok etse de 37 yaşındaki Rex St. John gibi diğerleri, tokenin diğer meme coinleri Shiba Inu ve Dogecoin gibi destansı bir ralliye sahip olacağını düşünerek tutundu.

Tokenler için detaylı bilginiz olmadığını düşünüyorsanız https://bitcoinajandasi.com/kripto-tokenleri-nelerdir/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

200 Dolar Değerindeki Tokenler

Bloomberg, 200 dolar değerinde olan tokenlerin kısa bir süre de olsa 7.200 dolar değerinde olduğunu ekledi. ConstitutionDAO geçen ay gündemde olduğundan beri ortak bir hedefe ulaşmak için bir araya gelen kripto kolektifleri olan DAO’lar kavramı daha yaygın hale geldi. Şimdi, başka bir DAO profesyonel bir basketbol takımı satın alırken Dune filmi için orijinal film planlarına dayalı bir animasyon dizisi oluşturmayı hedefledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir