Bitcoin Ajandası

Bu Altcoin Patlayıcı Ralli için Hazırlanıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Altcoin Patlayıcı Ralli için Hazırlanıyor!

Bu Altcoin Patlayıcı Ralli için Hazırlanıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Ethereum fiyatı, son bir düşüş görmesinin sonrasında toparlanma başladı. Traderların Ethereum biriktirirken satın alma aktivitesinde de patlayıcı ralli sonucunda önemli bir artış var.

Ethereum fiyatında birikimde ani artışlar patlayıcı ralli yolunda hazırlanıyor. Ethereum ağı içerisinde de satın alma etkinliği hızlanarak kripto istihbarat platformu IntoTheBlock’taki analistler, altcoin için satın alma aktivitesinde bir artış daha kaydetti. Satın alma faaliyetinde hızlanma yaşaması ve bugün 60 dakika içinde 16.000’den fazla Ethereum tokeni satın alımı gerçekleşti. Borsalar arasında talep, IntoTheBlock’tan alımı üzerine verilere dayanak altcoin fiyatını tekrar 3.300 dolara kadar ileri yönlendi.  

Altcoin Patlayıcı Ralli için Hazırlanıyor!

Altcoin Patlayıcı Ralli için Hazırlanıyor!
Altcoin Patlayıcı Ralli için Hazırlanıyor!

Ethereum, İş Kanıtı (PoW) düzenlemesi üzerinden sona yakın olan durumda para yatırma ve çekme tesisi ile esnek stake etme, muhtemelen sonuçlarla ETH2 ekosistemine katılımı sağlayacaktır. Ethereum fiyatında yer alan son düzeltmeye rağmen, altcoin fiyatı iyi durumda devam ediyor. Bu, Mayıs düzeltmesi ile Ethereum içerisinde devam eden fiyat rallisi arasındaki fark oluşturdu.

Ethereum Fiyatının Alt Orta Aralığı

Destekçiler, varlık Mayıs 2021 zirvesine ulaşım sağladığından bu yana Ethereum fiyatından hala Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiğine inanç sağlandı. AlphaBTC analisti Mark Cullen, Ethereum fiyatından alt orta aralıklarda ve 61.8 altın bölgesinden yeniden test edildiği belirtiliyor. Analist, 21 günlük üstel hareketli ortalama üzerinden bir baskı öngörerek bir kripto analisti ve traderı olan @ShardiB2, ETH‘nin tamamen aşırı satış sunulduğunu ve bir geri dönüş olabileceğine inancını sağladığını düşündü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir