Bitcoin Ajandası

Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde! Şirket Portföyüne Ekliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Altcoin Şirket Portföyünede Eklendi!

Bu Altcoin Şirket Portföyünede Eklendi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Bu altcoin şirket portföyüne eklendi ve yatırımcılarına müjde verildi. İngiltere’nin ilk Crypto Cafer’inde, Bitcoin (BTC)’in yanı sıra, popüler altcoin projeleri arasından Ripple (XRP), Litecoin ve diğer kripto para birimleri arasından kabul edileceği bilgisi verildi.

The Sun, Batı Londra içerisinde yeni açılan bir cafe olan Chai Ada’nın yedi kripto para birimini kabul etme aşaması olduğunda açıkladı. Kabul edilen kripto paraların listesinde en başta olan Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin Horizen geliyor. Başka kriptolarında listede olduğu gelen haberler arasındayken özellikle bu altcoin yatırımcılarına müjde verildi.

Bu Altcoin Şirket Portföyünede Eklendi!

Bu Altcoin Şirket Portföyünede Eklendi!
Bu Altcoin Şirket Portföyünede Eklendi!

Kafenin sahibi Tayyab Shafiq, en büyük iki oyuncu tarafından yayınlanan ölçeklendirme nedeniyle daha fazla kripto para birimi sunmak istediğini söylüyor.

“Hem Bitcoin hem de Ethereum en yüksek piyasa sermayesine sahiptir ancak aynı zamanda yüksek gas ücretlerine sahip, bu nedenle müşterilerin paralarının karşılığını en iyi şekilde almalarını sağlamak istedik.”

Kripto para birimlerinin yanı sıra Metaverse’in gelecek dönemde olan ana akım durumuna gelmesini tahmin ederek çok fazla şey vadettiğine inandığını açıkladı. Shafiq, İngiltere’nin ilk kripto para kafesi olarak faturalandırılması işinin kripto benimsememesinin ilerletmeye yardımcı olacağını bildirdi. Kafe, aynı zamanda da takas gerçekleştirilemeyen tokenlerle de uğraştı ve müşterilere Rarible pazarında NFT’sini satın almaları için ömür boyu indirim sunacağını da bildirdi.  

Dogedogs ve Blockchain Sandviçleri

Yemek servisi endüstrisi, kripto para birimlerinden daha hızlı büyümesinden aktif olarak yararlanmaya çalışmaya başladı. Alınan bilgiler üzerinden müşterilerine “Dogedogs” ve “blockchain” sandviçleri sunan kripto para temalı bir restoran da geçtiğimiz aylarda Florida’da açıldı. Paris merkezi olan bir bistro, Ekim ayı sonlarında meme coin çılgınlığından alevlendiği bir zamana göre meme kripto para birimi Shiba Inu‘yu kabul etmeye başladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir