Bitcoin Ajandası

Ünlü Analistten Tavsiye Bu Altcoinden Aldım 10x Yapabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analistten Tavsiye Bu Altcoinden Aldım 10x Yapabilir!

Ünlü Analistten Tavsiye Bu Altcoinden Aldım 10x Yapabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Verdiği röportaj esnasında “Bu altcoinden aldım 10x yapabilir” diyerek XRP alımını gerçekleştirdiğini açıklayan Real Vision CEO’su Raoul Pal nedenini de belirtti. Eski Goldman Sachs yöneticisi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nu için (SEC) ödeme şirketi Ripple’a karşı açtığı davada birincil faktör olarak gösterdiği için yaklaşık bir yıl önce XRP satın aldığını söyledi.

Bu altcoinden aldım 10x yapabilir diyen Pal, XRP’nin kullanım durumları olduğuna ve kullanıldığına dikkat çekti. Bunun yanı sıra; mahkeme sürecinde olduğu için olağanüstü bir risk/ödül varlığı olduğunu da düşündüğünü belirtti.  

Bu Altcoinden Aldım 10x Yapabilir!

Bu Altcoin’den Aldım 10x Yapabilir!
Bu Altcoin’den Aldım 10x Yapabilir!

Fiyat üzerinde görülen ciddi bir düşüş yaşanmasının ardından “Eh, ne yapacak? Buradan sıfıra mı düşecek?” diye düşündüğünü açıklayan uzman isim; davanın çözümlenmesinin ve sona ermesi durumunda, kriptonun, yukarı doğru “10x” yapabilme olasılığını dikkate aldığını belirtti. “Neden etrafında bir katalizör olan 10’a 1 risk/ödül varlığı almayasınız,” diye de ekliyor.

Kayıtsız Bir Menkul Kıymet

Pal, XRP bahsi için tamamen SEC davasına bağlı olduğunu söyleyince fiyatın hiçbir yere gidemeyeceğinden de bahsetti. Ayrıca, XRP’nin çoğu borsadan ABD için delist edildiğini ve bunun da üzerine sürecin çözümlenene kadar fiyatta çok büyük bir değişim olamayacağını da öne sürdü. Daha önce de bildirildiği gibi ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ve Ripple arasındaki yasal savaş, neredeyse bir yıldır devam ediyor. ABD’nin düzenleyicisi, Ripple’ı “kayıtsız bir menkul kıymet” olarak XRP sattığı gerekçesiyle suçladı. Yazım sırasında XRP, yüzde 6,5’lik bir yükseliş ile 0.88 dolardan el değiştiriyor. 

XRP hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için https://bitcoinajandasi.com/xrp-nedir-nasil-alinir-madenciligi-nasil-yapilir/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir