Bitcoin Ajandası

Bu Altcoin’ler Çöküşte Bile Kâr Yazdırıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Altcoin’ler Çöküşte Bile Kâr Yazdırıyor!

Bu Altcoin’ler Çöküşte Bile Kâr Yazdırıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Piyasa çoğunluğa göre %20’lik bir düzeltme esnasında hareket etmeye devam ediyor. Bu altcoin’ler de diğer yandan bazı altcoin projeleri kârlılık oranlarını ortalama önemli ölçüde üzerinde tutmayı başarabiliyor.

Her ne kadar bu altcoin’ler arasından Ethereum’un piyasa değeri diğer kripto paralarınkini önemli ölçüde aşsa da daha küçük rakiplerle rekabet ettiği de göz önünde bulunduruluyor. Popüler altcoin Polygon’un Matic tokeni ve Basic Attention Token, IntoTheBlock’un Giriş/Çıkış Para Göstergesine üzerinden de piyasada bulunan en yüksek karlılık oranlarından biri olarak korunmaya devam ediyor.

Bu Altcoin’ler Çöküşte Kar Yazdırıyor!

Bu Altcoin’ler Çöküşte Kar Yazdırıyor!
Bu Altcoin’ler Çöküşte Kar Yazdırıyor!

BAT, piyasa değerine göre 1 milyar doları aşan en karlı tokenler ve kripto paralar arasında liderlik sürdürmeye devam ediyor. Piyasa verilerinden elde edilen bilgilere göre token %86 karlılık oranı ile tutuluyor. Bu da piyasada bulunan pozisyonların %86’sının cari fiyatından daha da altında açıldığı anlamına geliyor.

Tüm BAT sahiplerinden sadece %12’si tokenlerini zararda tutarken piyasadaki en karlı ikinci token olarak, Matic tüm zamanlar arasında en yüksek seviye görmesinden bu yana %22’den fazla geri çekilme yaşadı. Şu anda son altı günde %13’lük bir kazançla 2.2 dolarda işlem görüyor.

Matic veya BAT’a Ayak Uyduramıyor

Ethereum tarafından görülen piyasa performansı ise rakiplerinin bir ölçüde gerisinde kalıyor. Piyasada görülen en büyük ikinci kripto para birimine geldiğimizde de Ethereum ne yazık ki Matic veya BAT’a ayak uyduramıyor. Şu anda %73 karlılık oranı göstererek son birkaç gün içinde Ether, Polygon’un tokeni ile aynı sonuçları gösteremedi. Sadece %1 kazanmayı başararak her üç kripto para için de Aralık 2021’in sonundan bu yana güçlü bir düzeltme yaşadı. Değerlerinin yaklaşık %20’sini kaybetti, bu da kârlılık oranlarında ortalama olarak hemen hemen %100’den %80’e düşüş devam ettirdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir