Bitcoin Ajandası

Ünlü Analist Açıkladı: Bu Altcoin’ler Mega Ralli Yapabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analist Açıkladı: Bu Altcoin’ler Mega Ralli Yapabilir!

Ünlü Analist Açıkladı: Bu Altcoin’ler Mega Ralli Yapabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Kripto para sektörünün tanınmış analisti, Bitcoin fiyatının 30 bin dolara yakınlaşmasıyla beraber bazı altcoin’lerin popülaritesindeki olası artışla alakalı düşüncelerini açıkladı. Bu doğrultuda analistler, mega ralli bekledikleri altcoin projelerinden bahsetti.

Mega Ralli Beklenen Altcoin Projeleri Neler?

Mega Ralli Beklenen Altcoin Projeleri Neler?
Mega Ralli Beklenen Altcoin Projeleri Neler?

Kripto para analisti Ton Busby, beş altcoin’in bu süreçte dikkat edilmesi gereken varlıklar arasında olduğunu ifade ediyor. Bu altcoin’lerden ilkinin Conflux (CFX) olduğunu söyleyen ünlü analist, bu varlığın son 30 gün içerisinde %201,92 oranında değer kazandığını belirtti. Ayrıca devam eden yükseliş belirtilerine de dikkat çekti.

Ünlü analiste göre ralli beklenen bir diğer altcoin projesi Stacks (STX). Etkileyici bir kazanç geçmişi bulunan Stacks, önemli fiyat hareketleriyle dikkatleri üzerine topladı. Analiste göre yükseliş öncesinde 0,92 ila 1 dolar bandına geri dönebilir.

Yine Ethereum da mega ralli beklenen altcoin listesinde yer alan bir varlık. Hatırlanacağı üzere Ethereum’da önümüzde hafta ya da aylarda Şangay güncellemesi bekleniyor. Bu güncellemeyle beraber Ethereum fiyatında önemli bir performans beklenirken, bir boğa koşusunun gerçekleşmesi halinde ETH fiyatının 2023 sonuna kadar 5 bin ila 7 bin dolar bandında seyretmesi bekleniyor.

Tom Busby’nin listesinde Immutable X (IMX) projesi de yer alıyor. Şimdiden etkileyici değer artışları kaydeden bu proje, 2 dolar ve üzerine çıkmadan önce 0,94 ila 1,14 dolar düzeyine kadar gerilerse daha ciddi bir yükseliş kaydedebilir.

Analistin listesinde yer alan son varlıksa Binance Coin (BNB) olarak karşımıza çıkıyor. Busby’e göre Binance borsasına ait olan varlığın yükselişini sürdürmesi ve 397 dolar seviyesine ulaşması yakın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir