Bitcoin Ajandası

Bu Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin’i Açıklandı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin’i Açıklandı!

Bu Hafta Satın Alınacak 5 Altcoin’i Açıklandı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Kripto para piyasalarında devam eden kararsızlık sonucunda değer kaybı da yaşanınca başka birimlere yönelen yatırımcılar şu an için 5 altcoin üzerindeki gelişmeleri takip ediyor.

Piyasada bedel olarak 2.6 trilyondan 1.3 trilyona kadar gerileme sonrasında 1.5 trilyondan dolar direnci içerisinde üst seviyeye çıkamadan tehdit oluşturdu. Daha öncesinde yaşanan bazı altcoinlerdeki yükseliş gibi şimdi de kısa vadede yükselişe geçecek olan 5 altcoin gündeme geldi.

Analist, 5 Altcoin Öncesinde İlk Olarak Bitcoin’i Seçiyor

Analist, 5 Altcoin Öncesinde İlk Olarak Bitcoin’i Seçiyor
Analist, 5 Altcoin Öncesinde İlk Olarak Bitcoin’i Seçiyor

Kripto para piyasaları konusunda Bitcoin (BTC) her zaman inançları karşılayan bir seçenek olmuştur. BTC fiyatlarında şu an için uygunluğun hala devam ettiğini açıklayan analist bu zamanda alım işlemi için daha az risk taşındığı üzerine vurgulama yaptı. Bunlara ek olarak iki hafta içerisinde %7 büyüme sağlayarak 34.800 dolara kadar ulaşım sağlayarak geçen haftada görülen %3 gerileme ile tüm zamanlarda en yüksek düzey içerisinde 64.804 dolara kadar %46 düşüş yaşadığını ekleyerek dalgaları hareket görülmesine karşı yatırımcıları uyardı.

Altcoin Projelerinden Önce İlk Sıraya Bitcoin’i Seçiyor

Söz konusu kripto piyasalarında söz konusu durumlarına göre Bitcoin (BTC) her aşamada daha güvenli hizmet sağlar. BTC fiyatında şu an için uygunluğun sağlanan durumlarını açıklayan analiste göre bu zaman içinde alım yapmanın herhangi bir zarar yaratmayacağına yönelik açıklamalarda bulundu. Bunlara ek olarak da BTC, iki hafta içinde %7 büyümeyi başardığından 34.800 dolara kadar ulaşma başarısıyla geçen haftalarda %3 gerileme ile son 30 gün içinde %3 gerileme sonucu 30 günde de tüm zamanlarda en yüksek seviyelerde 64.804 dolardan %46 düşüşü de ekleyerek yatırımcıları yaptıkları hareketlere göre uyardı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir