Bitcoin Ajandası

Bu Haftanın En Önemli DOGE Haberi Elon Musk Tweeti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Haftanın En Önemli DOGE Haberi Elon Musk Tweeti!

Bu Haftanın En Önemli DOGE Haberi Elon Musk Tweeti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Her DOGE Haberi Piyasalarda Heyecan Yaratıyor

Tesla’nın kurucusu ve Üst Düzey Yöneticisi Elon Musk, kripto yaratıcılarına bahşiş verebilmek adına DOGE’un iyi bir seçenek olacağından bahsetti. Bunun dışında Musk, Web3 piyasasında potansiyel kullanım durumuna rağmen BTC ve ETH arasında herhangi bir köprü görevi üstlenmeye gerek olmadığını dile getirdi. Bu esnada piyasa değeriyle 14’üncü sıranın sahibi olan DOGE, 0,12 dolar seviyesinden işlem görüyor. Üstelik her DOGE haberi piyasalarda ayrı bir heyecan uyandırıyor.

Her DOGE Haberi Piyasalarda Heyecan Yaratıyor
Her DOGE Haberi Piyasalarda Heyecan Yaratıyor

Hatırlanacağı üzere Elon Musk kısa süre öncesinde Twitter’ın en büyük hissesine sahip olmuş ve sosyal medya kullanıcıları için DOGE ile Twitter Blue aboneliklerinde ödeme yapabilme önerisinde bulunmuştu. Elon Musk Nisan ayının başında 43 milyon dolarlık bir teklif sunarak Twitter’ın tamamını satın almak üzere adım attı. Bunun yanı sıra şifreli olarak attığı “devam” tweeti, piyasalarda geri çekilip çekilmediği konusunda tartışmalara neden oldu.

Musk Twitter’ın Tamamını Alacak mı?

The Wall Street Journal’ın hafta başında yayınladığı bir rapora göre dünyanın en zengin iş adamı olarak tanınan Elon Musk Twitter’la satın alma sözleşmesini imzalamak üzere masaya oturabilir. Medya’da yer alan ilk raporlar, Twitter’ın Musk’ın teklifini onayladığına işaret ediyor. Ancak şirketin anlaşmayı engellemek amacıyla hisse değerini sulandırarak zehir hapını benimsediği ifade edildi.

Buna karşın şirket hissedarlarının yoğun baskısı üzerine anlaşma bir kez daha değerlendirilmeye alındı. Twitter’ın Perşembe günü yılın ilk 4 aylık kazancını açıklamadan önce anlaşmayı onaylayıp onaylamayacağını açıklaması bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir