Bitcoin Ajandası

SHIB, DOGE Değil: Bu Meme Coin Ortaklığını Duyurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB, DOGE Değil: Bu Meme Coin Ortaklığını Duyurdu!

SHIB, DOGE Değil: Bu Meme Coin Ortaklığını Duyurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1672 0

Anlaşma, Alfa Romeo eSpor ekibini içeren 23,5 milyon YouTube görüntülemesiyle Formula 1 eSporları, dijital platformlarda en hızlı büyüyen sporlardan biri olmaktadır. Bu nedenle Floki Inu’ya büyük bir dijital pozisyon sağlayabilir. bitcoinajandasi.com olarak meme coin ortaklığının detaylarından bahsedelim.

Formula 1, her yarış üzerinden ortalama 87 milyon izleyici elde etti. Toplam 1,5 milyar izleyici ile 170 ülkede yayınlanmaya başladı. Floki Inu logosunda olan tüm 2022 sezonu boyunca her iki Alfa Romeo Formula 1 Takımı ORLEN otomobilinin arka kanat plakalarında da yer alma kadarını verdi. Bu anlaşma sonucunda FLOKI markası 1,5 milyar insana meme coin ortaklığı sayesinde ulaşım sağlayabilir. Formula 1’deki ilk Çinli sürücü Guanyu Zhou da 2022’de Valtteri Bottas ile birlikte yarışacak. Bu ortaklığın FLOKI’nin Çin’de ivme kazanmasına da yardımcı olabileceğini öne sürdü.

Meme Coin Ortaklığı Sonucunda İvme Kazandı!

Meme Coin Ortaklığı Sonucunda İvme Kazandı!
Meme Coin Ortaklığı Sonucunda İvme Kazandı!

Formula 1 ilk kez Miami’de yapılmak üzere harekete geçti. Miami, en hızlı büyüme kaydeden kripto para piyasalarından biri olarak bilinmekte. Bu nedenle Floki, Miami spor hayranları tarafından da izlenerek takip edilecek.

Oyna-kazan oyunlarından (Valhalla) geliştirme gösterilen ve kriptoyu ana akıma getirmeye çalıştıkça ekip, bunu en heyecan verici gelişmelerden biri olarak görülmeye başlandı. Bu haberden öncesinde bir motor sporlarına yönelik haber sitesi olan Decalspotters, Alfa Romeo F1’in FLOKI ile yeni bir sponsorluk duyurusu yapacağını daha önceden bildirmişti. Bu söylentiler viral hale geldi. Ancak Floki Inu Ekibi herhangi bir resmi açıklama yapmayı da ret cevap vererek sonlandırmıştı.

21.7’lik Bir Yükseliş

Bu anlaşma sonucuna göre hem piyasadaki genel toparlanma durumundan hem de söz konusu olduğundan FLOKI’nin fiyatı geçmiş dönemlerde 24 saat boyunca oldukça fazla artış gösterdi. Günün sabah saatleri arasında %21.7’lik bir yükseliş ile 0.00003174 dolardan işlem görmeye başladı. Gün içerisinde 0.00003306 dolara kadar yükselmiş durumuna geldi. Yine de 4 Kasım 2021’de gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00034 doların yüzde 90 kadar altından işlem görmeye başladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir