Bitcoin Ajandası

Bu Metaverse Coin’e Önemli Kurumsal Talep Var!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Metaverse Coin’e Önemli Kurumsal Talep Var!

Bu Metaverse Coin’e Önemli Kurumsal Talep Var!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Milyonluk aboneye sahip olan Coin Bureau’nun analisti, sanal oyun dünyası Decentraland’ın yerel tokeni Metaverse coin (MANA) için oluşuan analizini paylaşıyor.

Yeni bir video Coin Bureau analisti, metaverse coin Decentraland’ı ele aldı ve onda ralli beklediğini vurgulamaya başladı. Analist, tokenler üzerinden neden fiyat gücünü koruduğuna dair birkaç kilit faktör ortaya koyarak Coin Bureau analistinde konuya yönelik şu açıklamada bulunuyor.

“İlk olarak, kripto pazarının geri kalanı toparlanmaya devam ediyor. En önemlisi, Bitcoin hakimiyeti düşüşte, bu da paranın MANA gibi altcoinlere taşındığı anlamına geliyor. Decentraland’s Grayscale Trust’ta tutulan para miktarı bu yılın Mart ayından bu yana iki katından fazla arttı. Bu, Decentraland metaverse coin için önemli kurumsal talep olduğunu gösteriyor.”

Metaverse Coin’e Önemli Kurumsal Talep!

Metaverse Coin’e Önemli Kurumsal Talep!
Metaverse Coin’e Önemli Kurumsal Talep!

Analist diğer bir yandan projenin gücünü kaynaklar olarak, NFT’ler, sanal etkinliklerle birlikte merkezi bulunmayan kumarhanelere dikkatleri çekmeye başlayarak proje web sitesi içerisinde, Decentraland kullanıcıları altında bulunan ilk sanal dünyadır. Coin Bureau analisti konuya yönelik şu açıklamada bulunuyor:

“Decentraland, Decentraland’ın en önemli akıllı sözleşmelerine ve varlıklarına sahip olan DAO (merkezi olmayan özerk kuruluş) aracılığıyla kontrol ediliyor: LAND Sözleşmesi, Estates Sözleşmesi, Giyilebilir Ürünler, İçerik Sunucuları ve Pazar Yeri…”

Analist daha sonralarda Decentraland’ın “oyun değiştirici” olarak adlandırılan diğer metaversiyonlarla birlikte çalışabilirlik sağlama fikrine vurgu yapmaya devam ediyor. Coin Bureau analisti konuya yönelik şu açıklamada bulunuyor:

“Bu, Decentraland’ın meta veri tabanını en az dört diğer kripto meta veri tabanı dünyası ile birlikte çalışabilir hale getirmeyi amaçlıyor. Bu, IPSME adlı gelişmiş bir protokol kullanılarak yapılacak. Bu özel teklif için ayrıntılı bir tarih verilmedi, ancak vaatlerini yerine getirirse, metaverse kripto para birimleri için bir oyun değiştirici olacak.”

Eski Metaverse Projelerinden Biri

Analist, proje kapsamında ise ilk şüphelerin sonucunda nasıl yumuşadığını tartışarak bitiriyor. Coin Bureau analisti konuya yönelik şu açıklamada bulunuyor:

“Decentraland‘ı ilk duyduğumda, herhangi bir çekiş elde edip etmeyeceği konusunda şüpheci olduğumu hatırlıyorum. Sonuçta, gerçek dünyaya sahipken kim sanal bir dünyaya ihtiyaç duyar? Zaman geçtikçe, her ikisinde de değer olduğu netleşiyor. Bu, Facebook’un Meta olarak yeniden markalaşmasından çok önce belliydi ve Facebook metaverse’yi sahneye koyana kadar kimsenin gerçekten fark etmediği bir şeydi. Çılgın olan şu ki Decentraland, oradaki en eski metaverse projelerinden biri olmasına rağmen, hala emekleme aşamasında. Projenin kamuoyunda ve perde arkasında yaşadığı tüm sorunlara rağmen gelişimin devam ettiğini görmek inanılmaz. Kesinlikle doğru yönde ilerliyor ve MANA bugün Decentraland’ın temellerine göre aşırı değerli olsa da yarın muhtemelen böyle olmayacak.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir