Bitcoin Ajandası

Bu Metaverse Coin’i Fırlayarak Bu Seviyeleri Vurabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Metaverse Coin’i Fırlayarak Bu Seviyeleri Vurabilir!

Bu Metaverse Coin’i Fırlayarak Bu Seviyeleri Vurabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Decentraland, Facebook yeniden markalaşma duyurusundan sonra toparlanma yaşadı. Sosyal medya devi, sanal gerçeklik dünyaları üzerine odaklanma sağladıkça yatırımcıların MANA ve diğer metaverse coin projeleri içerisinde yükselişe geçtiği görüldü.

Analist Ali Martinez yorumuna göre ise daha fazla satın alma baskısı, MANA’yı 5.56 dolar ile yeni bir rekor seviyeye doğru sürükleyebilir. Decentraland’ın MANA tokeni, tekrat yaşayacağı bir sonraki yükselişinden öncesinde ivme kazandığı için analistin yorumuna göre, kısa bir konsolidasyon dönemine girmiş görünüyor.

Metaverse Coin Projesi Decentraland Hangi Seviyeleri Hedefliyor?

Metaverse Coin Projesi Decentraland Hangi Seviyeleri Hedefliyor?
Metaverse Coin Projesi Decentraland Hangi Seviyeleri Hedefliyor?

Decentraland’ın MANA tokeni, fiyat keşif modu içerisinde olmasının yanı sıra daha fazla kazanç için hazırlanıyor durumda gibi gözüküyor. Facebook’un sürpriz yeniden markalaşma duyurusunun ardından Metaverse ile ilgili birkaç kripto projesi, son birkaç gün içinde toparlanma yaşadı. Geçen Perşembe gününde sosyal medya devinden gelen hareket üzerine, odağını sanal gerçeklik dünyaları üzerine çevirerek adını “Meta” olarak değiştireceğini açıklayan Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, bir sunum videosunda şunları söyledi:

“Hâlâ insanlar etrafında teknoloji tasarlayan şirketiz. Ama şimdi yeni bir Kuzey Yıldızımız var: Metaverse hayata geçirmeye yardımcı olmak için…”

MANA’nın Dört Saatlik Grafiği Bir Boğa Bayrağı Oluşturabilir!

Uzman analiste göre, MANA’nın dört saatlik grafiklerinde kripto paranın bir boğa bayrağı oluşturabileceğini göstermeye devam ediyor. 30 Ekim ile 31 Ekim arasında kayıp yaşayarak %200 ralli, modelin bayrak direğini oluştururken, bu arada analist yorumlarına göre, o zamandan beri gelişme gösteren simetrik üçgen desenin bayrağını oluşturuyor. MANA‘nın bayrağında ise üst trend çizgisinden 3.30 dolardan kesim olması için izin veren satın alma baskısında oluşan bir artış, potansiyel bir kırılma sinyali gösterebilir. Bu durum üzerinden ise analiste göre, Decentraland’ın piyasa fiyatı seyrinde hemen hemen %67 artışla 5.56 dolara yükseliş görülebilir.  

Fiyat hedefinde bayrak direğinden elde edilen yüksekliğe göre ölçüm yapılarak bu mesafenin kırılma noktasına eklenmesiyle belirlenme yaşanabilir. Analistin yorumuna göre, MANA’nın yükseliş görünümünde doğrulama yaşayabilmek için 2,60 doların üzerinde işlem görmeye devam etmesi gerektiğini belirtmekte fayda var.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir