Bitcoin Ajandası

Bu Popüler Altcoin’i Satmayın! Patlayacak
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Popüler Altcoin’i Satmayın! Patlayacak

Bu Popüler Altcoin’i Satmayın! Patlayacak

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1671 0

Yakın dönemde New York Times’ta bulunan bir habere göre Hollandalı Etienne vantKruys, Terra’nın LUNA’nın fiyatından şu ana göre ortalama 10 kat daha artış göreceğini bildirdi. 5 yıl içerisinde ise 500 dolara yakın ulaşım sağlayacağından bu popüler alcoin’in satılmasına karşı çıkıyor. Ayrıca VantKruys, ufukta var olabilecek seviyenin de bu durumda daha gerçekleşebilir olduğunu da belirtiyor.

LUNA milyoneri, eşine bir ev satın almak için elindekilerin bir kısmını satışa çıkarsa da gerisini tutmaya devam edeceğini iddia ediyor. LUNA’nın fiyat değişimlerinden etkilenmediğini ortaya kanısını sürdüren analist vanyKruys, LUNA’yı henüz bir doların altında işlem görürken satın aldığını söyledi. Bu esnada ise 25.000 dolar değerinde altcoin’i sepetine ekleyerek ciddi bir kâr elde etmeyi başardı.

Bu Popüler Altcoin’i Satmayın!

Bu Popüler Altcoin’i Satmayın!
Bu Popüler Altcoin’i Satmayın!

Terra, yıllık oranda 1.800’lük getirisiyle öne çıkıyor. En düşük seviyede ise çıkış yaşayan altcoin, %17.500 oranında değer artışı görmeye devam ediyor. Ancak kripto paranın Ocak ayında yaşadığı mücadele boyunca ifade edildiği kapsama alanına alındı. Bu süreçte de Terra tabanlı merkeziyetsiz finans protokolleri Anchor ve Wonderland gibi platformlarda yaşanan skandallar sebebiyle LUNA da olumsuz etkilendi. 

Yakın dönem içerisinde de Bitcoin ve genel olarak kripto para birimi piyasa çerçevesinde toparlanmaya başladı ve LUNA, 44 dolardan 60 dolara kadar yükselişi elde edebildi.

LUNA’nın Arkasında Bulunanlar

Bunlara rağmen 27 Aralık 2021 tarihinde gördüğü tüm zamanlarda en yüksek seviyede olan ve 103.34 doların %43.8 kadar altında işlem görüyor. Terra’nın ağı kapsamında da önemli gelişmeler devam ederken Terraform Labs’ın kurucusu olan Do Kwon, bu hafta Terra topluluğuna yeni bir teklifle geldi. Yapılan bu teklif kapsamında ise LUNA’nın arkasında bulunan ABD’deki dört büyük spor liginden birinde oynayan henüz ismi verilmeyen bir ekiple çalışma gerçekleştiriliyor. Bu ekipte ise beş yıllık yeni bir sponsorluk yapılıp yapılmaması konusunda topluluğun düşüncelerini ayrıca merak uyandırıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir