Bitcoin Ajandası

Buterin'den Ethereum Tahminleri Geldi! Bu Seviyelere Dikkat!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Buterin’den Ethereum Tahminleri Geldi! Bu Seviyelere Dikkat!

Buterin’den Ethereum Tahminleri Geldi! Bu Seviyelere Dikkat!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Ethereum’un mimarı ve kurucu ortaklarından olan Vitalik Buterin Ethereum tahminlerinden ve kripto endüstrisinin yakında bir dönüşüme gireceğini belirtti. Merge’yle beraber ölçeklendirme ve iyileştirilmiş verimlilik gibi sebeplerle işlem ücretlerinin 0,05 doların altına düşebileceğinden bahsetti. Bu durumda kripto ödemelerinin benimsenmesi ve yeni kullanımları konusunda bir güçlük oluşacağı düşünülüyor.

Buterin Merge ile Ethereum Tahminlerini Açıkladı

Buterin Merge ile Ethereum Tahminlerini Açıkladı
Buterin Merge ile Ethereum Tahminlerini Açıkladı

Açıklamalarını Kore Blockchain Haftası 2022 etkinliğinde yapan Vitalik Buterin, Merge’ün kripto ödemeleriyle beraber son 4 yıldır azalan diğer Nlockchain ve kripto yararlarını yeniden kazandıracağını düşünüyor. Bilindiği üzere Merge ile PoW’dan PoS’a geçiş yapılacak. Bu sayede gas ücretleri ve diğer maliyetler büyük ölçüde düşüş gösterecek.

Buterin Güncelleme için Umutlu

Merge ve bunun gibi birçok uygulamanın teoride umutlu olduğunu belirten Buterin, buna karşın birçoğunun bugünün şartlarında mümkün olmayacağını düşünüyor. Fakat Merge potansiyel olarak tüm uygulamaları mümkün kılacak gibi görünüyor. Ayrıca Ethereum geliştirici ekibi, çeşitli yükseltmelere baktıkça Ethereum’u gelecekte kuantum bilgisayarlarından korumayı amaçlıyor.

ETH Fiyatı Yükseliş Göstermeye Devam Ediyor

Topluluğun Merge konusundaki pozitif yaklaşımı sebebiyle ETH fiyatı hızlı bir şekilde yükselişe geçti. ETH yakaladığı bu yükseliş ivmesinin tadını çıkarmasına rağmen, piyasa oynaklıklarından dalayı bu durumun çok da uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Yazım esnasında ETH fiyatı 1,767.53 dolardan işlem görüyor. Psikolojik seviyenin üzerinde seyreden ETH, Merge’den sonrası için fiyat tahminleri karışıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir