Bitcoin Ajandası

Büyük Piyasa Düşüşünde Güçlü Kalan 5 Altcoin
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Büyük Piyasa Düşüşünde Güçlü Kalan 5 Altcoin

Büyük Piyasa Düşüşünde Güçlü Kalan 5 Altcoin

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Yatırımcıların varlıkları söz konusu olduğunda düşüş yaşayan altcoin 13 gün boyunca gerçekleşen panik, belirsizlik ve korku yaşamasını sağladı.

Ancak bazı altcoin’ler, kendi hayatlarını yaşayan bir birey gibi sarsılmaz bir görünüm sergilemesinin yanında bunlardan birkaçı için de tamamen benzersiz bir davranış örneğini gösterdiler. Bu 5 altcoin ise durağanlaşmadan düşüş trendini 180 derece çevirdi.

Büyük Piyasa Düşüşünde Güçlü Kalan 5 Altcoin
Büyük Piyasa Düşüşünde Güçlü Kalan 5 Altcoin

Güçlü Kalmayı Başaran 5 Altcoin

Nominex Token (NMX)

NMX Token, Nominex borsasında yer alan yerel tokenlar arasındadır ve DeFi token dağıtımları arasında modeli Şubat ayında hayata geçirildi.

Bitcoin’in düşüş yaşandığı dönemde altcoin oynaklığı sıfıra yönelerek bunun nedenleri arasında bu durumda piyasa fiyatının büyük ölçüde derin bir likidite havuzuna bağlı olması olduğu belirlendi.

Polygon (MATIC)

Önceden Matic Network olarak da geçen Polygon, Ethereum altyapısına yönelik ölçeklendirmek ve geliştirmek için ilk iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay platformlardan biri olmuştur.

Harmony (ONE)

Harmony, kripto para piyasalarına bakıldığında benzerlik gösterdiği ve çoğunu takip etmeyen başka bir altcoin olarak değerlendirilmiştir. Değerini daha iyi anlamak üzere Harmony blokzincirlerine daha detaylı bakmayı gerektiriyor. Ağ, saniyeler içinde yeni blokların oluşturulmasına izin verecek rastgele durum paylaşımına vurgu yaparak merkeziyetsiz uygulamaları yenilemeye kendini adayan bir detay olmuştur.

Celsius (CEL)

Celsius, Haziran 2018’de başlayan kripto para birimi kullanıcılarına yönelik tek duraklı bir bankacılık ve finansal hizmetler platformu olmuştur ve kripto para yatırma ödülleri haricinde bir kripto para cüzdanı aracılığıyla kredi ve ödeme gibi hizmetler sunar. Platform kullanıcıları, varlıklarında düzenli ödemeler ve temettü tahakkuku alabilir.

GlitzKoin (GTN)

Hazırlanan listenin son verisine bakıldığında altcoinlere bakıldığında ise elmas endüstrisi odaklı proje GlitzKoin (GTN) olmuştur ve GlitzKoin, bankalar, sigortacılar ve açık elmas pazarlarına yönelik olarak dolandırıcılık riskini azaltmak için blokzinciri, akıllı sözleşmeler ve makine öğrenimi kullanıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir