Bitcoin Ajandası

Bybit Borsasından ChatGPT Hamlesi: Platformuna Entegre Etti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bybit Borsasından ChatGPT Hamlesi: Platformuna Entegre Etti!

Bybit Borsasından ChatGPT Hamlesi: Platformuna Entegre Etti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünyanın en çok kullanılan kripto para borsalarından Bybit borsası, son aracı olan ToolsGPT’yi kullanıcılarına sunduğunu açıkladı. Konuyla alakalı olarak yetkililer tarafından yapılan basın açıklamasına göre söz konusu bu yenilikçi platform, yapay zekâ ChatGPT’nin ileri seviye teknolojisini Bybit’in piyasa verileriyle buluşturuyor. Bu sayede trader’ların bilinçli ve kazançlı kararlar vermesini tümüyle farklı bir boyuta taşıyor.

 Bybit Borsasının Yeni Aracı ToolsGPT Nedir?

 Bybit Borsasının Yeni Aracı ToolsGPT Nedir?
 Bybit Borsasının Yeni Aracı ToolsGPT Nedir?

ToolsGPT, yapay zekâ teknolojisinin gücünü Bybit’in kendi piyasa verileriyle bir araya getirerek geriye dönük fiyat analizleri ve bunun gibi çeşitli önemli metrikler sunuyor. ChatGPT yeteneklerinin Bybit’e entegre eden bu yeni platform, kullanıcılarının sorularını eşi benzeri olmayan ve eyleme geçirebilecek şekilde cevaplıyor.

ToolsGPT, yatırımcılar açısından çeşitli senaryolar konusunda önemli analiz ve tahminlerden yararlanmak üzere kullanılıyor. Bu araçla bir önceki haftanın verilerinden faydalanarak bir sonraki haftanın BTC verilerini analiz edebilmek ya da yılın geri kalanı için fiyat tahmininde bulunabilmek mümkündür.

Bybit tarafından piyasaya sürülen bu platform hem acemi hem de deneyimli olan trader’lara hitap ediyor. Borsanın üst düzey yöneticisi Ben Zhou konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamasında, her zaman için öncü teknolojileri keşfettiklerini, yeni ürünlere odaklandıklarını ve bu sayede kullanıcılarına uygun ticaret çözümleri sunabildiklerini aktardı.

Yapay zekayı Bybit Tools’a entegre ederek yatırımcılara karar verme aşamasında daha kapsamlı bilgi verebildiklerinden bahseden Zhou, söz konusu bu aracın trader’lar için gelişmiş araçlar ve iç görülerle güçlendirme açısından verdikleri sözün bir kanıtı olduğunu da belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir