Bitcoin Ajandası

Yerli Dizi Camdaki Kız’ın Alternatif Afişi NFT Oluyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yerli Dizi Camdaki Kız’ın Alternatif Afişi NFT Oluyor!

Yerli Dizi Camdaki Kız’ın Alternatif Afişi NFT Oluyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Onur Güvenatam tarafından 2018’de kurulan sinema, dizi ve internet dizisi sektöründe faaliyete geçerek harika işlere imza atan OGM Pictures, sektör içerisinde bir ilke daha imza atarak Camdaki Kız dizisinin alternatif gif NFT afişini Carny NFT Pazaryeri’nde satışa çıkararak dikkatleri üzerine topluyor.

Camdaki Kız dizisi için hazırlanan Dart Duvar’a alternatif afiş tasarlatarak bir ilke imza attıran OGM Pictures, bu afişi 18 Ekim 2021’de Carny NFT Pazaryeri’nde satışa çıkaracak. Afişler sadece 50 adetle sınırlı olarak pazarda yerini almak için hazır.

Camdaki Kız’ın Alternatif Afişi NFT Oluyor!

Camdaki Kız’ın Alternatif Afişi NFT Oluyor!
Camdaki Kız’ın Alternatif Afişi NFT Oluyor!

“OGM Pictures olarak Camdaki Kız dizimizin alternatif NFT afişini Carny’de satışa sunuyoruz.⁠ Sadece 50 adet satılacak gif afişten tüm elde edilen gelir HAYTAP’a bağışlanacak.⁠ Ayrıca 5 şanslı kişi Camdaki Kız setine ziyaret hakkı kazanacak⁠.”

HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu’na Bağış Yapma Fırsatı

Yapılacak satışlar üzerinden elde edilecek tüm gelir HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu’na bağışlayacağını açıklandı. Açıklamalar üzerine OGM Pictures, sınırlı sayıda arz edilen bu afişleri satın alanların HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu’na bağış yapma fırsatı elde edeceğini ve Camdaki Kız setini ziyaret etme şansını yakalayacak 5 kişiden de biri olabileceklerini duyurarak nazik tekliflerle ön plana çıktı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir