Cardano 3 Doları Aşarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Cardano 3 Doları Aşarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Haberler
Eylül 2, 2021 tarafından Esra Yılmaz
53
Yatırımcıları tarafından takip edilerek sonuçları her dakika merakla beklenen Cardano 3 doları aşarak bir ilki yaşadı.
Cardano 3 Doları Aşarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Sabaha karşı saat 05.00 civarında Cardano 3 doları aşarak yatırımcı beklentilerini şaşırttı. Solana’ya göre geçen haftanın en büyük kazancını yaşamış oldu.

Proof of Stake blockchain‘inin en önemli kripto para birimleri yerel olarak 2021’de %1.567’den daha fazla artış gördü. Cardano 3 dolar aşımına göre 1 sene içerisinde tam olarak %238.5 oranında yükseliş gördü. Yükselen fiyat doğrultusunda ADA, ana akım sonucunda medya içerisinde daha çok yer almaya başlayarak Fransız kanalında ekolojik Bitcoin tanımıyla yer aldı.

Cardano 3 Doları Aştı!

Bu sırada da en büyük kripto para birimlerinden biri olan Bitcoin, altcoin’ler için tüm ilgi odaklarının çalınmasıyla birlikte 50.000 doların daha da üzerine çıkmak için mücadele ettiği görüldü.

ADA, en çok beklenen Alonzo güncellemesine göre de beklenti içindeyken sıkı bir şekilde toplanma yaşıyor.

Akıllı Sözleşmeler Testnet’te Başlatılıyor!

Akıllı Sözleşmeler Testnet’te Başlatılıyor!
Akıllı Sözleşmeler Testnet’te Başlatılıyor!

IOG ile yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre Cardano, test ağı içerisinde işlemlerin artık resmi akıllı sözleşmeler dahilinde planlanacağını bu konuda destek gördüğünü bildirdi. 12 Eylül sonrasında gerçekleşmesi planlanan ağ lansmanı da bundan önce olacak.

“İşte bizde var. C’den beri. Bugün 20:20 UTC, #Cardano Testnet artık resmi olarak #Plutus #smartcontracts’ı destekliyor. Son testler ve entegrasyonlar devam ediyor. DPT’ler artık ana ağ düğümlerini yükseltecek. Sonra bir sonraki durak… ana ağ yükseltmesi. 12 Eylül için hala yolda. İleri! $ADA”

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle