Bitcoin Ajandası

Cardano (ADA) Cüzdanı Daedalus Alonzo Güncellemesini Destekleyen İlk Sürümü Çıktı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Cardano (ADA) Cüzdanı Daedalus Alonzo Güncellemesini Destekleyen İlk Sürümü Çıktı!

Cardano (ADA) Cüzdanı Daedalus Alonzo Güncellemesini Destekleyen İlk Sürümü Çıktı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Cardano cephesinde Alonzo güncellemesini destekleyen ilk sürüm olarak adına yapılan sürümde Cardano cüzdanı Daedalus Alonzo güncellemesine büyük ölçüde katkı sağlayacak olan ilk sürüm olarak devreye geçti.

Cardano üzerinden destek gördüğü şirkette olan IOHK’nin ekibi, yapılan sürüm üzerine Twitter aracılığıyla bir duyuru daha yayınlayarak duyuru üzerindeki detaylarda Cardano’nun kapsamında cüzdanlarda yazılımı sağlayacak olan Deadalus’ın Cardano’ya akıllı sözleşme getireceği yazıldı. Ayrıca Alonzo güncellemesinde desteleme yönünden de ilk sürüm olduğuna dikkatleri daha fazla çektiler.

Alonzo Güncellemesini Destekleyen İlk Sürümü Çıktı!

lonzo Güncellemesini Destekleyen İlk Sürümü Çıktı!
Alonzo Güncellemesini Destekleyen İlk Sürümü Çıktı

IOHK’nin ekibi, yapılan sürüm ile ilgili ilk olarak yayımlanma süreci ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Daedalus 4.3.1, #Alonzo desteği getiriyor ve Alonzo HFC yükseltmesi için bir geri sayım içeriyor. Ayrıca iyileştirilmiş pencere sunumu, işlem yönetiminde iyileştirmeler ve yaklaşmakta olan Trezor donanım cüzdanı ürün yazılımı güncellemesi için destek. #Cardano”

Sürüm ise şu an için Alonzo desteğiyle UX/UI iyileştirmelerine ve Trezor cüzdanı güncellemesine de özen gösterilerek içerisinde yer aldığını açıkladılar. Bu noktada geliştiriciler ise sorunsuz bir erişim sağlayabilmek için Alonzo güncellemesinden daha öncesinde yükleme üzerine davet etti. Sürüm üzerinde diğer yandan geri sayıma başlayan bir sayaç daha eklenmiş oldu.

Kesintisiz Cüzdan Çalışmasını Sağlıyorlar!

Atılan tweetlerine devam olarak yanıtla özelliğinden ekleme yapan ekip şunları dile getirdi:

“Kesintisiz cüzdan çalışmasını sağlamak için Daedalus’u 12 Eylül Pazar günü 21:44 UTC’deki HFC etkinliğinden önce yükselttiğinizden emin olun. Biraz eğlenmek için geri sayımı da etkinleştirdik. Görmek için ekranın sağ üst köşesindeki konfeti simgesine tıklayın.”

Daha öncelerde de gerçekleştirilenlere göre Cardano ağında en önemli güncelleme olan Alonzo’nun TSİ 13 Eylül 00:05 tarihinde gerçekleşmesi üzerine planlar kuruluyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir