Bitcoin Ajandası

Cardano (ADA), Muhteşem Büyümesiyle Coinbase’i Geçmeyi Başardı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Cardano (ADA), Muhteşem Büyümesiyle Coinbase’i Geçmeyi Başardı!

Cardano (ADA), Muhteşem Büyümesiyle Coinbase’i Geçmeyi Başardı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Cardano (ADA), bilinirliliği ve işlemlerini arttırmasının ardından artış gören talep üzerine eleştirilere altında kalarak piyasa değerini kaybetmeye başladı.

Cardano’da yaşanan değişiklere bakıldığında elde edilen veriler, 15 Haziran 2021 tarihinden itibaren 50,42 milyar dolarken Coinbase’in 49,43 milyar dolarlık değer yükselişinin olduğu görülmektedir.

Cardano (ADA), Muhteşem Büyümesiyle Coinbase’i Geçmeyi Başardı!
Cardano (ADA), Muhteşem Büyümesiyle Coinbase’i Geçmeyi Başardı!

Cardano için Fiyat Artışı

Piyasada değer analizine göre işlemler arasında 11 halka açık olarak varlıklarını sunan Vodafone’nun, 0,94 milyar dolar geride olduğu görülmektedir. Roblox’un 49.05 milyar dolarlık piyasa değeri de Cardano’nun gerisinde kalarak Haziran 2021 itibariyle günlük 3 milyon dolar gelir kaybı yaşandığında ABD İphone hakimiyeti kazanmayı başarmış durumda.

Bu duruma göre piyasa değerinde yolculuğun gücü üzerine vurgu yapılıyor. ADA, seçimi yapılan şirketlerin karşılaştırılması durumunda önemli bir piyasaya sahip olabiliyor ve trilyonlarca dolara eşdeğer varlıkları yönetmede üst seviyeye sahip olabilir.

ADA Sermaye Akışını Kaydetti!

Yıl başından bugüne kadar ADA, %750 gibi oranın üst seviyelerinde bir artış yaşadı. Değerine göre beşinci en büyük kripto paraların arasına girerek kar sağlamak isteyen yatırımcılar için dikkat çekmeyi başardı. Büyüme sonucu 1 Ocak ile 17 Mayıs 2021 döneminde en az 1 milyon dolar değerinde ADA tutan cüzdanların %1,231 artarak 504’ten 6.710’a yükselişini gösterdi.

Cardano, Ağ Geliştirme ile Öne Çıkıyor!

Cardano, ağın geliştirilmesine yönelik dijital para birimlerinde güven artışına yönelim sağlayarak ilerlemeye devam ediyor. Örnek olarak, Cardano bu kısımda önemli bir etken olan blok üretiminde %100 olarak merkeziyetsiliği sağladı. Kripto sektöründe kurumsal yatırımcılar tarafından daha fazla sermaye akışının kaybedilmesiyle Cardano sistem kurma alanında yaptığı taahhüdün üzerinde durdu. Ayrıca merkeziyetsizte artış yaşamak için parçası olarak, Cardano node’unun yeni versiyonu olan AlonzoBlue 2.0 sürümünü de test ağına çıkardı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir