Bitcoin Ajandası

Cardano Adresleri Artış Gösteriyor! 100 Bin Yeni Adres Eklendi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Cardano Adresleri Artış Gösteriyor! 100 Bin Yeni Adres Eklendi!

Cardano Adresleri Artış Gösteriyor! 100 Bin Yeni Adres Eklendi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Cardano Adreslerinin Artması Pozitif Gelişmeler Sağladı

Cardano ekosisteminin mimarı ve IOHK kurucusu olan Charles Hoskinson, geçen ay 100 bin yeni adresin Cardano adresleri arasında dahil olduğunu açıkladı. Üstelik bu sayede günümüzün en popüler altcoin projelerinden olan Cardano ekosisteminde yeni ve pozitif gelişmeler yaşandığına da dikkat çekti.

Cardano Adreslerinin Artması Pozitif Gelişmeler Sağladı
Cardano Adreslerinin Artması Pozitif Gelişmeler Sağladı

Mevcut düzende 300 milyon doların üzerinde kullanıcı fonu toplayan akıllı sözleşme teknolojisinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yaşanacak bu gelişme sonrasında kripto piyasalarının en başarılı geliştiricilerinden biri, Cardano ekosisteminde büyüme yaşanacağını tahmin ediyor.

Akıllı sözleşmeler teknolojisinin kripto piyasasında kullanılmaya başlamasının ardından başta SundaeSwap ve MinSwap olmak üzere birkaç proje TVL’den yüzde 99’unu çekmeyi başardı. Bundan kısa süre sonrasında geliştiriciler yüzde 15’in üzerinde DeFi projesinin alana dahil ederek ekosistemdeki çeşitliliği artırdı.

Hoskinson Öngörüleri Son Derece Cesur

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’un gelecek tahminleri son derece cesur olarak değerlendirilse de bu altcoinin ekosisteminde hızla gelişen bir teknoloji mevcut. Üstelik bu teknolojinin benimsenmesi konusunda henüz ilk aşamalarda olunduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Bununla birlikte borç alma ve borç verme platformları, stabil coin’ler, NFT’ler ya da bu gibi çeşitli merkezi bulunmayan çözümlerin de son derece adım adım ilerleme kaydettiğini de dikkate almak gerekir.

Haberin yazıldığı esnada Cardano fiyatı 0,92 dolar seviyesinden işlem görüyor. Dünkü kapanışına göre yüzde 2’nin üzerinde değer kazanan Cardano, geleceği umut vadeden altcoinler arasında yer alıyor. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir