Bitcoin Ajandası

Ünlü İsme Göre Cardano Akıllı Sözleşme Sonrası Beklenen Etkiyi Yaratmadı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü İsme Göre Cardano Akıllı Sözleşme Sonrası Beklenen Etkiyi Yaratmadı!

Ünlü İsme Göre Cardano Akıllı Sözleşme Sonrası Beklenen Etkiyi Yaratmadı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünyaca ünlü yatırımcı Mark Cuban konuyla alakalı olarak yapmış olduğu değerlendirmelerinde Dogecoin’in Cardano’dan daha faydalı olduğunu dile getirdi. Özellikle de Cardano’nun akıllı sözleşmeye start vermesinin ardından beklenen etkiyi oluşturmadığını da ekledi.

Yakın bir zamanda kripto para temalı bir Youtube kanalı AltcoinDaily’e röportaj veren Cuban, günümüzün en popüler meme coin’lerinden Dogecoin’in Cardano’ya kıyasla daha geniş kapsamlı uygulamalara sahip olduğunu söyledi. Üstelik Dogecoin’in daha yararlı olduğunu savunan Cuban, açıklamalarında metaverse yatırımcılarına hakaret niteliği taşıyan söylemlerde de bulundu.

Akıllı Sözleşme Cardano’ya Yaramadı

Akıllı Sözleşme Cardano’ya Yaramadı
Akıllı Sözleşme Cardano’ya Yaramadı

Daha önce de Cardano’ya karışan milyarder yatırımcı, yaklaşık olarak 1 yıl önce Ethereum’un en önemli rakibinin akıllı sözleşmelere start vermesine rağmen etkisinin minimum ölçüde olduğunu söyledi. Sonrasında DOGE’un ciddi anlamda uygulamalara uyum sağlayabilecek bir platforma dönüşene kadar Cardano açısından bir fırsat olduğunu da ekledi.

Blok zinciri başarısının çoğunlukla daha fazla uygulamanın benimsenip benimsenmemesine bağlı olduğunu savunan Mark Cuban, metaverse üzerinden sanal arazi satın alan yatırımcılara hoş olmayan ithamlarda bulundu. Sanal arazi satışları kripto bozgunu ortasında düşüş yaşarken “aptal” kelimesinin bu türden yatırım yapan kişileri karakterize etmek için yeterli bir kelime olmadığını belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir