Bitcoin Ajandası

Cardano Balinaları Cüzdanlarını O Altcoin’le Doldurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Cardano Balinaları Cüzdanlarını O Altcoin’le Doldurdu!

Cardano Balinaları Cüzdanlarını O Altcoin’le Doldurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Santiment tarafından elde edilen en yeni verilere göre haziranda gerçekleştirilen büyük ölçekli ADA Coin alımlarının ağustos ayında da gerçekleştirileceği düşünülüyor. Üstelik diğer yandan Cardano balinaları yüklü miktarda ADA alımı gerçekleştiriyor.

Analitik şirketi Santiment, son zamanlarda ADA Coin’e olan ilginin arttığını, artan satım alımının bu ay içerisinde devam etmesi halinde ilginç bir durum gelişeceğini belirtti.

Cardano Balinaları ADA Coin’in Peşinde

Cardano Balinaları ADA Coin’in Peşinde
Cardano Balinaları ADA Coin’in Peşinde

Analitik şirketine göre işlem hacmi 138 milyon dolara ulaşan Cardano’nun yerel tokeni ADA’nın fiyatının düşmesiyle beraber balina ve köpek balığı olarak tabir edilen adresler tarafından satın alınmaya başladı.  

 Geçtiğimiz ayın başlarında ADA biriktiren balinalar, söz konusu dönemde 10 bin ila 100 bin arasında ADA Coin’i cüzdanında tutuyordu. Bu cüzdanlar o dönemden bu yana 79,1 milyon dolar değerinde ADA Coin’i satın aldı.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson ADA fiyatında yaşanan bu ani değişimlerden şikâyet eden bir yatırımcıya cevap verdi. Kripto piyasalarındaki oynaklığın son derece olağan bir durum olduğunu dile getiren Hoskinson, kendisinin piyasalar üzerinde herhangi bir etkisinin olmadığını dile getirdi.

Açıklamalarında ayrıca kripto para piyasalarının yükseliş gösterdiğini de belirten ünlü isim, şikâyette bulunan yatırımcının piyasalardan anlamadığını savundu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir