Cardano Coin Geleceği: Yeni Bir Rekorla Heyecanlandırdı

Cardano Coin Geleceği: Yeni Bir Rekorla Heyecanlandırdı

Haberler
Ağustos 20, 2021 tarafından Esra Yılmaz
136
Kripto piyasalarda süren rahat hava içinde yatırımcılar Cardano Coin Geleceği konusunda araştırma halinde. Özellikle Cardano ADA’sı üzerine yatırım yapacaklar Cardano gelişmelerini dikkat ile izliyor.
Cardano Coin Geleceği: Yeni Bir Rekorla Heyecanlandırdı

Kripto para piyasası son günlerde rahatlama yaşarken Cardano’nun ADA’sı günlerdir süren başarısını cuma gününün bu saatlerinde de sürdürüyor. Bu gelişme, Cardano Coin Geleceğihakkında fikir verir mi bilinmez ancak yakaladığı başarı seviyesinden bahsetmeye değer.

Peki Cardano ADA’sındaki yükseliş neye bağlı olarak gelişti? Cardano Coin Geleceğikonusu içinde yer edinecek etken haberimizin ayrıntılarında…

Cardano Coin Geleceği Yazılım Haberi İle Öne Çıkıyor

Cardano Coin Geleceği Yazılım Haberi İle Öne Çıkıyor
Cardano Coin Geleceği Yazılım Haberi İle Öne Çıkıyor

Kripto para piyasasında son günlerde bir rahatlama görülüyor. Cardano’nun ADA’sı da bu rahatlama içinde kendi başarısını sürdürüyor. Geçen hafta dünyanın en büyük 3. kripto parası durumuna gelen token’ın ticaret hacmi birkaç saat içinde %10 yükseldi. Bu fiyat artışındaki en büyük etken ise ADA’nın, Ethereum ile rekabet etmesine yardımcı olabilecek bir yazılım güncellemesi beklentisi olarak görülüyor.

1 Ayda %140’lık Başarı

ADA, Coingecko verilerine göre son 24 saatte %19 oranında yükseliş kaydederek yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) oluşumunu yakaladı. Şu sıralar 2.52 dolar ile rekorunu muhafaza eden ADA, kripto para topluluğunda da heyecana sebep oldu. ADA’nın şimdiki piyasa değeri ise 80.904.268.171 dolar olarak görülüyor.

Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson, Cardano Blockchain’inin akıllı sözleşmeleri, alıcılar ve satıcılar arasında kendi kendine yürütme anlaşmalarını işlemesini sağlayacak olan Alonzo isimli ağ yükseltmesini müjdelediğinden bu yana token istikrarlı bir şekilde arttı ve son 1 ayda %140 oranında artış yakalamış oldu.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle