Bitcoin Ajandası

Bir Yılın Üzerine Cardano Fiyat Artışı Güçlü Seviyede!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bir Yılın Üzerine Cardano Fiyat Artışı Güçlü Seviyede!

Bir Yılın Üzerine Cardano Fiyat Artışı Güçlü Seviyede!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
4 0

Bitcoin’nin sergilediği yukarı yönlü seyir kripto para piyasasını etkilemeye devam ederken, bu seyirden etkilenen isimlerden biri de ADA Coin oldu. Son 24 saatte yüzde 30’un üzerinde gerçekleşene Cardano fiyat artışı dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Cardano’nun gösterdiği bu pozitif performans, günlük bazda geçtiğimiz yıldan bu yana görülen en yüksek değer artışı olarak kayıtlara geçti.

Cardano Fiyat Artışından Sonra 6’ncı Sıraya Yerleşti

Cardano Fiyat Artışından Sonra 6’ncı Sıraya Yerleşti
Cardano Fiyat Artışından Sonra 6’ncı Sıraya Yerleşti

Cardano’da yaşanan bu değer artışı diğer kripto para birimlerini gölgede bırakırken, ADA coin BUSD ve XRP’yi de ardında bırakarak en büyük kripto para birimleri listesinde 6’ncı sıranın sahibi oldu. Bununla beraber ADA Coin’in işlem hacmi de değer kaybı yaşayan Ethereum’un da 3 katına ulaştı. Mevcut durumda ADA’nın piyasa değeri 22 milyon doları aşmış gibi görünüyor.

Yükselişte Vasil Çatallanması ve USDC Köprüsü Etkisi

 Uzmanlara göre Cardano’nun bu rallisinde iki faktörün etkisi büyük. Bunlardan biri Cardano ve Ethereum USDC köprüsünde gerçekleştirilen geliştirmelerin artması olurken, diğeriyse önümüz ay hayata geçirilecek olan vasil çatallanmasıdır. Son 24 saat içerisinde yüzde 30’dan fazla değer kazanan Cardano (ADA) haberin yazıldığı esnada 0.65 dolar bandında işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir