Bitcoin Ajandası

Cardano Geliştiricisinden Yeni Atak: O Şirketle Ortaklık Kurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Cardano Geliştiricisinden Yeni Atak: O Şirketle Ortaklık Kurdu!

Cardano Geliştiricisinden Yeni Atak: O Şirketle Ortaklık Kurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Cardano geliştiricisi IOG, World Mobile ile yeni bir ortaklığa imza attı. Bu ortaklık neticesinde Cardano (ADA) ve Cosmos’un birlikte çalışması sağlanacak.

Cardano Geliştiricisi World Mobile ile Ortak Oldu

Cardano Geliştiricisi World Mobile ile Ortak Oldu
Cardano Geliştiricisi World Mobile ile Ortak Oldu

Cardano (ADA) geliştiricisi, proje ve ekosistemin geliştirilebilmesi adına büyük bir mesai harcıyor. Geliştirici ekip bu alanda yeni bir hamlede bulunarak World Mobile iş birliği yaptı ve takipçilerinin beğenisini topladı. Bu ortaklık neticesinde World Mobile, Cosmos’a ait Tendermint ağını, Cardano yan ağı olarak entegre edecek.

Cardano’nun geliştirici ekibi IOG, diğer bir popüler ekip olan World Mobile ile ortak hareket etmeye başladı. Bu ortaklığı duyuran ve projenin detaylarından bahseden World Mobile ekibi, açıklamalarını blog gönderisi üzerinden gerçekleştirdi.

Şirket Cosmos ve Cardano Birlikteliğine Odaklandı

Popüler ekip tarafından yayımlanan blog gönderisinde Cosmos’un Yazılım Geliştirici Kiti (SDK)’nden faydalanılarak gerçekleştirilen bir çözümü, Cardano ağına bağlayacakları ve Cardano ile Cosmos’un birlikte çalışabilecekleri ifade edildi.

Hayata geçirilecek olan bu birlikte çalışılabilirlik, Cosmos’un yan ağı olan Tendermint’in Cardano’ya entegre edilmesiyle hayata geçirilecek. Bununla beraber ekip, World Mobile ait olan yan ağın Cardano’yu yerleşim katmanı olarak kullanacağını ve telekomünikasyon endüstrisi standartlarına uygun olmasını sağlayacağı da ifade edildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir