Bitcoin Ajandası

Analist, Cardano için Al Sat Stratejilerini Paylaştı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analist, Cardano için Al Sat Stratejilerini Paylaştı!

Analist, Cardano için Al Sat Stratejilerini Paylaştı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Analist, oldukça geç satın alındıysa, 2,80 dolar üzerinden 1 dolara bile düşüş yaşadığı için büyük olasılıkla düşüş görerek ilerleyeceğini vurguluyor. Zor bir düzeltme olarak görülmesine rağmen, genel kripto para piyasası çevresinde al sat stratejilerinin kapsamında daha fazla projenin benzer düzeltmeler yaşadığı göz önüne alındığında şaşırtıcı olmadı. Michael van de Poppe, ADA’yı satın almak istediği seviyelere ve trade’in giriş ve çıkış noktaları olan satmak istediği bölgelerden bahsetti. “Cardano söz konusu olduğunda hala büyük bir koşu var” diyor. Analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

“USDT paritesine baktığımızda, şimdiden 1,93 dolardan kâr elde etmek isteyebilirsiniz. İkinci olarak, iş bu al sat stratejilerine gelince çıkış planım olacak olan 2,38 dolar civarındaki kâra bakmak isteyebilirsiniz.”

Cardano için Al Sat Stratejileri

Cardano için Al Sat Stratejileri
Cardano için Al Sat Stratejileri

Analist, stratejisinde her seviye kapsamında %10-15 civarında kar elde etmek olduğunu belirtiyor:

“Fibonacci uzantısı 2’ye girdiğimizde veya bunu türetmeye başladığımızda, 4,50 dolar ve 6,50 dolar üzerinden kar elde etmeye başlayabiliriz ve sonra tamamen dışarıda olacağım ama bu aralıklarda olacağım.”

Dahası, ADA çalışmaya başladığında analist, tekrar yükselişe geçen test seviyeleri üzerinden basitçe kâr elde edeceğine karşı inancını devam ediyor. Sonuç olarak, burada kar alıyor olması da çalışmaya başlamadan önce yeniden testte geri alacağı ve sonrasında da aynı şeyi yapmaya devam edeceği anlamı taşıyor. Çünkü itici dalgalar büyük olasılıklar üzerinden daha fazla kar getireceğini düşünüyor:

“Şu anda USDT karşısında Cardano söz konusu olduğunda bir çıkış planına sahip olmak ve fırsat satın almak istersem, kesinlikle 1,40 dolara kadar bir dolar arasında alım yapacağım. Bu seviyelerde hafif karlar alacağım, bu seviyelerde ağır karlar alacağım ve muhtemelen 6,50 dolardan tamamen çıkacağım.”

Cardano’nun Daha Fazla Düzeltme Yapması

Sonuç olarak analist, Cardano’nun daha fazla düzeltme yapacağından emin olarak gösterilemedi. Dahası, durum üzerinden giriş noktalarına bakmaya değer ilginç bir noktaya geldiğine inanıyor:

“Cardano’nun düzelteceğine ikna olmadım. Hatta, bence bu aşamada fırsatları yakalayabileceğiniz ilginç bir noktaya geliyor.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir