Bitcoin Ajandası

Ünlü Analist Açıkladı: Cardano için Vasil Yükseltmesi Yaklaşıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analist Açıkladı: Cardano için Vasil Yükseltmesi Yaklaşıyor!

Ünlü Analist Açıkladı: Cardano için Vasil Yükseltmesi Yaklaşıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Ünlü kripto para analisti ve Coin Bureau’nun sunucusu 2 milyonu aşkın takipçisine Cardano’nun vasil yükseltmesinden bahsetti. Analiste göre bu yükseltme Cardano fiyatını büyük ölçüde artırabilir.

Vasil Yükseltmesi Fiyatı Artırabilir

Vasil Yükseltmesi Fiyatı Artırabilir
Vasil Yükseltmesi Fiyatı Artırabilir

Ethereum’un en önemli rakiplerinden olan Cardano için yeni vasil yükseltmesinin yakında gerçekleşeceği bekleniyor. Milyonluk aboneye sahip olan ünlü analist, konuyla alakalı açıklamada bulunarak bu durumun ADA Coin açısından yükseliş trendini ortaya koyacağını ifade ediyor. Açıklamasında, her şeyin yolunda gittiğini düşünürsek, vasil güncellemelerinin bu ayın sonunda yayınlanabileceğini, bilindiği üzere test aşamasının dün gece geç saatlerde başladığını belirtti.

Diğer yandan ünlü analist, bir şeylerin ters gitmesi durumunda ADA Coin’in düşüş yaşayabileceği konusunda da uyarıda bulundu.

Yükseliş Uzun Vadede Söz Konusu Olacak

Geçtiğimiz günlerde, Cardano geliştiricilerinden Input Output Hong Kong, teŞust ağından main net’e 3 Temmuz Pazar günü geçileceğini duyurmuştu. Hali hazırdaki piyasa şartları Cardano açısından olası parabolik ralliye müsaade etmeyebilir. Fakat analiste göre yükseltme, Ethereum’un en önemli rakibinin yükselmesini sağlayabilir.

Tüm bu açıklamalarının yanı sıra analist üzücü bir gerçeği de hatırlatarak, ayı piyasasının mevcudiyetini unutmamak gerektiğini söyledi. Bu nedenle altcoin’lere olan ilginin azaldığını, ADA’nın yakın bir tarihte meteorik yükselmesinin söz konusu olmayacağını da ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir