Bitcoin Ajandası

CELO Fiyatı Uçuşa Geçti! Türk Yatırımcıların Favorisi Neden Bu Kadar Yükseldi?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. CELO Fiyatı Uçuşa Geçti! Türk Yatırımcıların Favorisi Neden Bu Kadar Yükseldi?

CELO Fiyatı Uçuşa Geçti! Türk Yatırımcıların Favorisi Neden Bu Kadar Yükseldi?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

CELO Fiyatı, Yeni Gelişmelerin Açıklanmasının Ardından Arttı

Proof of Stake Layer-1 blok zinciri Celo’nun tokeni olan CELO fiyatı, platform yetkilileri tarafından bu hafta Barcelona’da düzenlenen Celo Connect konferansındaki açıklamalarının ardından uçuşa geçti. Söz konusu konferansta Celo Vakfı, dünya genelinde üst düzey kaliteli Celo on-off ramp’lerinin geliştirilmesini teşvik edebilmek amacıyla 20 milyon dolar değerindeki Connect the World kampanyasını duyurdu.

CELO Fiyatı, Yeni Gelişmelerin Açıklanmasının Ardından Arttı
CELO Fiyatı, Yeni Gelişmelerin Açıklanmasının Ardından Arttı

Platform yetkilileri bu konferansta ayrıca entegrasyonların daha kolay ölçülebilir hale getirebilecek ödeme sağlayıcıları açısından açık kaynaklı bir uygulamayı programlama arayüzü özelliği olarak Fiat Connect’i de duyurdu. Konuya ilişkin olarak Celo’nun Medium gönderisinde yer alanlara göre başlatılan söz konusu kampanya cüzdan ya da ödeme sağlayıcılarını FiatConnect’i entegre etmeye ve dünya genelindeki kullanıcıları için güçlü bir on-off ramp’leri sunmaya teşvik ediyor. Her ülkeden FiatConnect’i entegre eden ve kalite beklentisini karşılayan rampleri sunan sağlayıcılar için 50 bin dolarlık bir teklifle işe başlanıyor. Ayrıca vakıf, bütün ödeme sağlayıcıları için 100 bin dolara kadar olan ramp maliyetlerini sübvanse edebilecek.

CELO Fiyatındaki Yükseliş Yatırımcısını Sevindirdi

Yaşanan bu gelişmeler doğrultusunda CELO fiyatı 3.90 dolarken, 5.22 dolara ulaştı. Haberin yazıldığı esnada yüzde 19 civarında değer kazandı. Fakat 5.22 dolarlık en yüksek seviyesinde çok fazla tutunamayarak 4.79 dolar seviyesine kadar geri çekildi. Piyasa verilerine göre CELO’nun bir haftada kazandığı değer yüzde 47.4 civarında olurken, iki haftada kazandığı değerse neredeyse yüzde 70 civarında. Oanda kıdemli analisti Edward Moya CELO hakkındaki yorumunda akıllı telefon teknolojisindeki kripto potansiyeli ve merkez bankası dijital varlıklarında önemli bir yere sahip olduğu içn bu denli ilgi gördüğünü belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir