Bitcoin Ajandası

Celsius CEO’su Bitcoin Fiyat Hedefinde Israrcı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Celsius CEO’su Bitcoin Fiyat Hedefinde Israrcı!

Celsius CEO’su Bitcoin Fiyat Hedefinde Israrcı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Kripto para platformu üzerinden Celsius CEO’su Alex Mashinsky yıl sonunda ön gördüğü stratejilerde özellikle Bitcoin fiyat hedefinde ısrarcı.

Yahoo Finance ile gerçekleştirilen yeni bir röportajın konusunda Mashinsky, Bitcoin’in ana amaçlarından biri olarak da spesifik bir faydadan ziyade bir değer deposu olarak görüldüğü söyledi:

“Bitcoin’in ana amacı bir değer deposu, doğru. İstisnai bir ödeme şekli değildir. Bence dolar tam tersi. İstisnai bir ödeme şeklidir ancak çok iyi bir değer saklama aracı değildir. Bu amaca daha iyi hizmet eden birçok kripto para birimi veya dijital varlık olduğunu düşünüyorum, çoğunlukla stablecoin’ler ve diğer dijital varlık türleri.”

Bitcoin Fiyat Hedefinde Zorlu Dirençle Karşılaşmayacak!

Bitcoin Fiyat Hedefinde Zorlu Dirençle Karşılaşmayacak!
Bitcoin Fiyat Hedefinde Zorlu Dirençle Karşılaşmayacak!

Celsius CEO’su, BTC’ler üzerinde mevcut fiyatlarda üst düzeyde olmayan belli başlı aralıkların kırıldığı lider kripto paralarda tüm zaman üzerinden en yüksek seviyelerle herhangi bir zorlu dirençle karşılaşmadan devam edeceğini söylüyor.  Mashinsky, BTC üzerinden yıl sonuna kadar 38.300 dolar mevcut fiyatla %265’lik bir ralli yaşayarak 140.000 dolardan daha yukarılara çıkılacağı konusunda düşüncelerini ileri sürdü.

“Bu bozulmamış varlığı alıp pencereleri silmek veya başka bir şey için kullanabileceğimiz düşünmüyorum. Bitcoin bir değer deposu olma konusunda çok iyi ve onu bunun için kullanmalısınız.”

Bitcoin 140.000 ile 160.000 Dolar Arasında

“Bence burada 40.000 ila 45.000 dolar seviyelerinde bir miktar dirençle karşılaşacağız. Bunun üzerinde ise çok fazla direnç yok. Bu yüzden burada konsolide olup, yeni zirvelere çıkacağımızı düşünüyorum. Bu yıl Bitcoin’i 140.000 ila 160.000 dolar arasında bir yerde göreceğimize dair tahminimin arkasındayım.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir