Bitcoin Ajandası

Celsius Custody Kullanıcıları Fonlarını Çekebilecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Celsius Custody Kullanıcıları Fonlarını Çekebilecek!

Celsius Custody Kullanıcıları Fonlarını Çekebilecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Fonları dondurulma sürecinde olan Celsius Custody kullanıcıları, aradan geçen 263 günlük sürecin sonrasında yeniden para çekmeye başlayacak.

Ccelsius Custody, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir açıklamayla kullanıcılarına bu mutlu haberi vermiş oldu. Fonları “Tutma Programı” olarak dondurma kararı alan şirketin kullanıcıları, 263 günün sonunda para çekme işlemlerini gerçekleştirmeye başlayacak. Fakat yapılan bu açıklamanın sonrasında bazı kullanıcılar, sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla sistemde güncel olarak problemler yaşandığını ifade ediyor.

Celsius Custody Kullanıcıları Sistemde Sorun Yaşıyor

Celsius Custody Kullanıcıları Sistemde Sorun Yaşıyor
Celsius Custody Kullanıcıları Sistemde Sorun Yaşıyor

Neredeyse 265 gündür fonlarının platformda kilitli tutulduğunu söyleyen kullanıcılar, para çekme işlemlerinin aktif hale getirildiğini öğrendiğinde büyük bir sevinç yaşamıştı. Ancak konuya ilişkin olarak yapılan haberler doğrultusunda sistemde problemler yaşandığı ifade edilmişti. Şirket yetkilileri ise konuyla alakalı sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımında, sorunun aynı anda pek çok işlem gerçekleştirilmesinden kaynaklı olduğunu belirtti.

Celsius’un Cusotdy platformunu kullanan yatırımcılar, para çekme işlemlerinin aktif edilmesinin ardından sisteme erişim konusunda problem yaşadıklarını söyledi. Aradan geçen 263 günlük sürenin ardından fonlarını yeniden çekebilecek olmanın heyecanını yaşayan topluluk üyeleri, toplu bir şekilde işlemi denediği için sistemde güncel olarak yavaşlama gibi problemler yaşanıyor. Şirket yetkilileriyse panik havasının önüne geçebilmek adına yatırımcılarına sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada buluncu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir