Bitcoin Ajandası

Celsius İşlemleri Durdurdu: Bitcoin Değeri Çakılmaya Devam Ediyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Celsius İşlemleri Durdurdu: Bitcoin Değeri Çakılmaya Devam Ediyor!

Celsius İşlemleri Durdurdu: Bitcoin Değeri Çakılmaya Devam Ediyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Kripto para faiz ve borç verme platformu Celsius çeşitli olumsuz söylentilerin konuşulduğu dönemde işlemlerini durduğunu açıkladı. Bugün TSİ sabah saatlerinde yapmış olduğu açıklamayla beraber piyasalarda ciddi bir değer kaybı yaşandı. Bitcoin’in 25 bin dolar seviyesine kadar geri çekilmesi de şoke edici bir etki yarattı.

Celsius Açıklamasında Piyasa Koşullarına İşaret Etti

Celsius Açıklamasında Piyasa Koşullarına İşaret Etti
Celsius Açıklamasında Piyasa Koşullarına İşaret Etti

Konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamasında piyasa koşullarına işaret eden ünlü kripto para platformu, topluluk üyelerinin ve müşterilerinin çıkarlarına göre hareket edilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Piyasa şartları gereği hesaplar arasında gerçekleştirilen çekim, takas ve transfer işlemlerinin askıya alındığını dile getiren platform, topluluğun yararına hareket etmenin öncelikli olduğunu söyledi. Ayrıca operasyonların devam ettiğini ve toplulukla alakalı paylaşımların sürdürüleceğini de belirtti.

CEL Fiyatı Ciddi Bir Düşüş Yaşadı

Platformun yerel tokeni olan CEL, son dönemlerde belli oranlarda değer kaybı yaşarken, haberin çıkışı sonrasında da ciddi bir düşüş gösterdi. Haziran ayının ilk günlerinde 0.80 doların üzerinde işlem gören CEL, bugünkü açıklamanın ardından 0.20 dolar seviyesine kadar geriledi. Haberin yazıldığı esnadaysa 0.19 dolar bandından işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir