Bitcoin Ajandası

Celsius Network Yeniden Yapılanma için Çalışmalar Yürütüyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Celsius Network Yeniden Yapılanma için Çalışmalar Yürütüyor!

Celsius Network Yeniden Yapılanma için Çalışmalar Yürütüyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Celsius Network, yeniden yapılanma sürecini planlayabilmek için çalışmalara başladı. Bu süreçte yapılandırma planlaması için oylamayla alakalı bilgileri içerecek şekilde 12 Nisan Çarşamba günü dosyalama yapacak.

İflas eden kripto kredi kuruluşu Celsius Network, hak sahipleri ile alakalı bilgileri yayımladı. Bu kişiler için hak beyanını veren Celsius, aynı zamanda Bölüm 11 yeniden yapılandırma planını da açıkladı.

Şirket yetkilileri tekrardan yapılanma süreciyle alakalı bazı açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamada yetkililer, açıklama bildiriminin yapılan planının özetini, hak sahiplerinin kurtarma yüzdelerini, SSL’leri ve belirli risk faktörleri hakkında ek bilgiler sunacaktır.

Yeniden Yapılanma Dosyasını 12 Nisan’da Sunacak

Yeniden Yapılanma Dosyasını 12 Nisan'da Sunacak
Yeniden Yapılanma Dosyasını 12 Nisan’da Sunacak

Şirket tarafından dün (7 Nisan) kullanıcılara gerçekleştirilen bildiride Celsius borçlularının 12 Nisan Çarşamba günü beyanname verecekleri ifade edildi.

Celsus, NewCo adındaki tümüyle kazanç alacaklılarına ait bir kamu platformu oluşturma amacı güden planı ilk defa şubat ayında sundu. Teminatı olmayan alacaklılar komitesi Celsius kurucu katılımı ya da ilişkisi olmadan, firmanın yönetim kurulu üyelerinin birçoğunu atayacak.

Borçluların plana yönelik açıklamalarına göre 12 Nisan’da sunulacak olan dosya, şirketin iflasına neden olan olayların detaylarını, yeniden yapılanma planının onaylanması halinde belli paydaşlar açısından öngörülen geri ödemeler ve sık sorulan sorulardan oluşacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir