Bitcoin Ajandası

Cem Yılmaz Da NFT Dünyasına Adım Attı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Cem Yılmaz Da NFT Dünyasına Adım Attı!

Cem Yılmaz Da NFT Dünyasına Adım Attı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Ünlü komedyenlerden bilinen Cem Yılmaz da NFT dünyasına adım atarak kazanç sağlamaya başladı ve en çok kullanılan platformlardan biri olan OpenSea’de satışa sundu.

000001KIZ adlı eserine şu anda 5.5 ETH fiyat teklifi verilen Cem Yılmaz’ın, 2 ve 3 numaralı “KIZ” serisinden 2 eseri daha bulunmakta. NFT dünyasına adım atan ünlü komedyenin 2 ve 3 numaralı ürünleri için de şu an 2 ETH fiyat verilmiş durumda…

Cem Yılmaz NFT Dünyasına Giriş Yaptı!

Cem Yılmaz NFT Dünyasına Giriş Yaptı!
Cem Yılmaz NFT Dünyasına Giriş Yaptı!

Başarılı ismin yanı sıra aynı zamanda Foundation adlı NFT platformu içerisinde de bir hesap açan ve bunu da Twitter hesabından paylaşım yapan Cem Yılmaz 15 milyon takipçisi için paylaşımlarının kısa sürede ciddi etkileşim alması konusunda da dikkat çekti. Yılmaz, “Var mı NFT isteyen. İsteyene atıyorum. Deneme ya bir şey değil.)” yazdı.

Yılmaz’ın bir yandan da NFT sektörüne giriş yapmasından dolayı alakalı olarak sanatçı Tarık Tolunay’dan da yardım aldığı da meydana çıktı. Tolunay kişisel Twitter hesabı üzerinden bu konuda da Yılmaz’la ilgili “Şimdiye kadar sürekli birşeyler istedim… Sağ olsun yardımlarını hiç esirgemedi. İlk defa bir konuda yardım edebilme fırsatı yakaladım. NFT aleminde yolun açık olsun Cem Yılmaz” yazdı.

NFT Sanatçısından Yardım Aldı

NFT’ler üzerinde uzun süredir kripto para topluluğunun tartıştığı konulardan bir tanesi olmuştur. Özellikle hayvan temalı bazı NFT’ler için milyon dolarlık değerlere ulaşması birçok uzman ve sektör takipçisi üzerinden de tepkisini çekti. Ancak özellikle de spor endüstrisi üzerinden de NFT tarafına dahil olması, borsalar üzerinden bu sektöre yatırım yapmaya başlaması NFT’lerin her geçen gün daha çok konuşulmasına sebep oluyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir