Bitcoin Ajandası

Yeni NFT Sürprizi Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri Dizisi Şerefine!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yeni NFT Sürprizi Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri Dizisi Şerefine!

Yeni NFT Sürprizi Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri Dizisi Şerefine!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinin Netflix platformunda yayına girmesinden önce ilk olarak özel NFT koleksiyonunu satışa sunan komedyen olarak nadir olan bir parçayı alanlara yeni NFT sürprizi yaparak şaşırtmaya devam ediyor.

Kendi karikatürlerini NFT olarak platforma sunan Cem Yılmaz, koleksiyonu için pazarlama teklifleri yapmaya devam ederken diğer yandan NFT’sini satın alanlara gösterilerinde kombine bilet hediye ediyor. Ünlü komedyen şimdi de birlikte dizi izleme teklifi hazırlayarak yeni NFT sürprizi yaptı.

Cem Yılmaz’dan Yeni NFT Sürprizi!

Cem Yılmaz’dan Yeni NFT Sürprizi!
Cem Yılmaz’dan Yeni NFT Sürprizi!

Daha öncesinde 000001KIZ adlı eserine şu anda 5.5 ETH fiyat teklifi verilen Cem Yılmaz’ın, 2 ve 3 numaralı “KIZ” serisinden 2 eseri daha bulunmakta. NFT dünyasına adım atan ünlü komedyenin 2 ve 3 numaralı ürünleri için de şu an 2 ETH fiyat veren Cem Yılmaz’dan yeni atılımlar gelmeye devam ediyor.

Özel NFT Modeli

Cem Yılmaz’ın kurgusal karakterini yansıtan Erşan Kuneri dizisinin yayınlanacak olması adına kutlamalar için hazırlanan NFT koleksiyonu yine 0.5 ETH minimum teklif miktarıyla açılarak sunuldu. Siyah-beyaz özel NFT ise 4 ETH en yüksek teklifi almış durumda.

Cem Yılmaz özel olarak hazırlanan NFT modelini, satın alana Erşan Kuneri dizisini ofiste birlikte izleme imkânı sunuyor. Farklı davranışları ile kendini sevdiren komedyen üstelik satın alan kişi için 3 arkadaşını da beraberinde getirme imkanını da sundu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir