Bitcoin Ajandası

Chainlink ve ETH için Önemli Tahmin Yaptı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Chainlink ve ETH için Önemli Tahmin Yaptı!

Chainlink ve ETH için Önemli Tahmin Yaptı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Cowen diğer bir yandan da merkezi bulunmayan oracle ağı Chainlink (LINK) için en iyi senaryoyu özetlemeye devam etti. Chainlink ve ETH için detaylarına bitcoinajandasi.com olarak yer verdik.

Chainlink ve ETH için Cowen, yeni bir röportajı esnasında da birçok yatırımcı düşüncesine bağlı olarak altını bir değer saklama aracı olarak gördüğünü de belirtti. Bu duruma rağmen, değerli metalin son on yılda neredeyse sabit kaldığını vurguladı. Analist:

“Bunu seven bir sürü altın yatırımcısı var çünkü teorik olarak bir değer deposu, ama sorun şu ki on yılda hiçbir şey yapmadı, bu yüzden fiyat 10 yıl öncekiyle aynı olsa da o kadar değerli değil. Enflasyon yüzünden” şeklinde konuştu.

Chainlink ve ETH için Önemli Tahmin
Chainlink ve ETH için Önemli Tahmin

Kripto analisti, ETH’nin değerinde döneme göre 12 ayda yaklaşık 50 kat artış gösterdiğini, Ethereum’un aslında altından daha iyi bir değer deposu olduğu görüşünü savundu. ETH için şöyle diyor Cowen:

“Ethereum’ın Bitcoin gibi zamanla yükseleceğini düşünüyorum ve bence ‘değer deposu’ tanımı geçerlidir. Ara sıra düşme esnekliği verirseniz, bunun mantıklı olduğunu düşünüyorum. Bir şeyin yılda 48 kat artarak 100 dolardan 4.800 dolara çıkmasını ve bir tür geri çekilme ve uzun konsolidasyon aşamasına sahip olmamasını gerçekten bekleyemezsiniz.”

Analist Cowen, merkezi bulunmayan oracle ağı Chainlink (LINK) için en iyi senaryoyu özetleyerek daha iyi ifade etti. Trader LINK’in boğa piyasasında destek bandının altında kalma yaşadığını, 20 haftalık basit hareketli ortalamayı ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamayı birleştirerek teknik bir gösterge olduğunu dile getirdi.

Cowen ayrıca LINK’in Mayıs 2021 tarihinden sonrasında daha düşük seviyelere çıkış gösterdiğini belirtiyor. Analist “Aralığın sonuna yaklaşıyoruz. 2020 yazından itibaren potansiyel olarak bir önceki en yüksek seviyenin üzerine çıkmaya çalışıyoruz… Bizim için yapılması gereken bazı işler var” diyor.

Analist, Chainlink için “ideal senaryonun” Bitcoin’in (BTC) kendi boğa piyasası destek bandının üzerinde işlem yapması gerektiğini belirtti. Ancak aynı zamanda yana doğru hareket etmesi gerektiğini de söyledi.

Cowen, Temmuz 2019 dönemine baktığında Ağustos 2020 ve Mayıs 2021’den önceki LINK fiyat artışlarının hepsinin, Bitcoin boğa piyasası destek bandının üzerinde yatay hareket ederken gerçekleştiğini de hatırlattı. Cowen, BTC‘nin boğa piyasasında destek bandından da şu an için yaklaşık 47.000 ila 51.000 dolar arasında kaldığını söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir