Bitcoin Ajandası

Charles Hoskinson: Ethereum 2 Yıla Kalmadan Yükselecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Charles Hoskinson: Ethereum 2 Yıla Kalmadan Yükselecek!

Charles Hoskinson: Ethereum 2 Yıla Kalmadan Yükselecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Ethereum gelişimi hakkında araştırmalarını Vitalik Buterin’in zenginliğinin üzerinden yapması üzerine Ethereum hakkında görüşlerini merkeziyetsiz platform üzerinden yaparak “Ethereum 2 yıla kalmadan daha da yükselecek” görüşünde bulundu.  

Charles Hoskinson, Ethereum’un zirve noktasından 2022 yılının sonlarına ya da 2023 yılının da başlarına kadar ortaya çıkmada kendini göstereceğini düşünerek bu durumu Ethereum 2 yıla kadar kalmadan yükselişe geçecek yorumuyla açıkladı. Bunun üzerine ise Cardano yükseliş anında milyonlarca insan üzerinden blockchain uygulamalarını sunmada hedef belirledi.

Ethereum 2 Yıla Kalmadan Yükseliş Öngördü!

Ethereum 2 Yıla Kalmadan Yükseliş Öngördü!
Ethereum 2 Yıla Kalmadan Yükseliş Öngördü!

Proof-of-stake platformu Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson verdiği bir röportaj üzerine Ethereum için yükseliş durumunu söylerken yükseleceği bir geleceği ön görüde bulunurken Amerikalı girişimcide gelişim göstermeye devam ediyor. Diğer bir yandan 2023 başlarında da zirve göreceği düşünülüyor.

“Vitalik genç bir çocuk. Gençliğini ve zenginliğini ekosistemi için doğru olduğunu düşündüğü şeylerde kullanacak. Ve ConsenSys vb. gibi kesinlikle büyük şirketler olan ve onların da çok sayıda insanı ve parası olan birlikte çalışan birçok insan var. Böyle bir momentuma sahip olduğunuzda, önemli şeyler olur.”

Ethereum İyi Ama Cardano’dan İyi mi?

Ethereum için daha iyimser bir tahmin ileri sürmesine rağmen Charles Hoskinson geçmiş üzerinde Cardano’da daha iyi blockchainler için çözüm olarak görüldüğü de dile getirildi. Birkaç ay öncesinde ise proje üzerinden üstün olmadan öncesinde üç ana sebeple daha çok dikkat ederek Ethereum sadece akıllı sözleşmeleri işleme alabilir. Cardano bu durumda yönetişimde ve uyumlulukta Hoskinson projesinde meta olarak oluşan veriler üzerinde otomatik düzenleme ile çalışma sağlayabileceğini dile getirdi. Diğer bir yandan da blockchain sistemine kimlik getirebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir