Bitcoin Ajandası

Coin Bureau Axie Infinity (AXS) için Büyük Bir Çıkış Öngörüyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Coin Bureau Axie Infinity (AXS) için Büyük Bir Çıkış Öngörüyor!

Coin Bureau Axie Infinity (AXS) için Büyük Bir Çıkış Öngörüyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Analist, yeni videolarda NFT pazar paylarına sahipliği yapmak amacıyla Axie Infinity’nin oyna-kazan (P2E) oyununda şu an için hakim olmaya devam ediyor.

“Kripto para, oyna-kazanın geleceği olduğunu açıkça ortaya koydu. Bununla birlikte, sürdürülebilir bir oyna-kazan ekosistemi oluşturmak kolay bir şey değildir. Şu ana kadar bunu başaran tek kripto projesi Axie Infinity ve sonuç olarak aylık iki milyonun üzerinde kullanıcıyı bir araya getirdi ve artmaya devam ediyor. AXS, kriptonun en iyi oyun parasıdır.”

Coin Bureau Axie Infinity (AXS) için Büyük Bir Çıkış

Coin Bureau Axie Infinity (AXS) için Büyük Bir Çıkış
Coin Bureau Axie Infinity (AXS) için Büyük Bir Çıkış

AXS, bu yıl içerisinde %25.320’nin daha üst seviyesinde artışla 1 Ocak’taki 0,53 dolardan şu anki fiyatı olan 133 dolara kadar yükseliş gördü. AXS’nin bu şaşırtıcı yükselişinin sonrasında bile analist, kripto paralar deposunda yükseliş için daha fazla benzin kaldığını düşündü.

“Axie Infinity’nin güncellemeleri AXS’i tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkardı… AXS çok güçlü bir yükseliş trendinde ve tüm zamanların en yüksek seviyeleri ileride gibi görünüyor. Tabi AXS pay sahipleri güzel AXS ödülleri kazanıyor ve bazılarının satıyor olması çok muhtemel.”

“AXS için hak kazanma programı, diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında oldukça agresif ve muhtemelen Axie Infinity’nin ilk yatırımcılarından bazıları da kar alıyor. AXS için ICO (ilk madeni para teklifi) fiyatının sadece 10 sent olduğu göz önüne alındığında, bu beklenebilir. Bu, birçok erken yatırımcının en az 1.000x üzerinde oturduğu anlamına gelir. Rakamlar açısından bakıldığında, Temmuz ayından bu yana yaklaşık 10 milyon AXS dolaşıma girmiş gibi görünüyor.”

AXS’nin Fiyatının Artması Muhtemel

Guy, oyun içinde devam eden popülaritesinden, kâr alıcıları ile gelen herhangi bir satış baskısına göre, AXS’nin fiyatının artmasına muhtemel olarak görülüyor. Bu nedenle de analiz tamamlandı.  

“İyi haber şu ki, satış baskısındaki bu artış, AXS için çok fazla talep yaratan Axie Infinity’nin sürekli benimsenmesiyle dengeleniyor. Biraz şansla, AXS kripto boğa piyasası bitmeden 2 kat daha çekecek.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir