Bitcoin Ajandası

Coin Bureau Sunucusu Guy, 5 Altcoin için Yatırımları Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Coin Bureau Sunucusu Guy, 5 Altcoin için Yatırımları Açıkladı!

Coin Bureau Sunucusu Guy, 5 Altcoin için Yatırımları Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Analist, bu durumun altcoin projelerinde yüksek potansiyelin olmasını gösterdiğini belirtirken 5 altcoin için yapılan yatırımlara yöneldi.

Usta analist Guy, yıl başından itibaren günümüze kadar olan risk sermayesi (VC) firmalarıyla büyük finansal destek alma işlemine göre birçok proje arasında yer almasıyla yüksek performanslı Blockchain Solana (SOL) ile 5 kripto para projesi listesini başlatıyor.

5 Altcoin İçinden İlk Etapta Solana Var

5 Altcoin İçinden İlk Etapta Solana Var
5 Altcoin İçinden İlk Etapta Solana Var

Blockchain Solana (SOL) ile 5 kripto para projesi listesini başlatan Coin Bureau Sunucusu Guy, şu sözleriyle gündeme geldi.

“VC’ler halihazırda çalışmakta olan bir kripto para birimine yoğun bir şekilde yatırım yaptıklarında, bu durum söz konusu projenin ciddi bir uzun vadeli potansiyele sahip olduğunu ve sadece spekülatif kısa vadeli bir yatırım olmadığını gösteriyor. İlk etapta Solana var.”

YouTuber: Dapper Labs, İzlediğim Sıradaki Altcoin!

YouTuber, hemen hemen 1,2 milyon YouTube abonesi arasında Solana‘ya çeşitli araçlarla 500 milyon dolara göre daha üst seviyelerde para aktarıldığını söylerken, bunu bir ‘yükseliş’ işareti olarak tanımlamıştır. Buna Mart ayı dahil olduğundan 40 milyon dolarlık, Mayıs’ta 60 milyon dolarlık, Mayıs’ta 100 milyon dolarlık ve Haziran’da 314 milyon dolarlık fon da dahil edilmiştir.

Guy’ın listelerinde bulunan bir sonraki altcoin, popüler kripto para koleksiyon platformu olan NBA Top Shot’ın sahibi, Dapper Labs’dır. Dapper, Top Shot yerleşkesinin üzerindeki heyecanı arttıkça beş aydan kısa bir vadede fazla VC firmasından 300 milyon doların üzerinde para topladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir