Bitcoin Ajandası

Coinbase 5 Yeni Altcoin için Piyasa Sürümünü Başlattı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. NFT/Token
  4. »
  5. Coinbase 5 Yeni Altcoin için Piyasa Sürümünü Başlattı!

Coinbase 5 Yeni Altcoin için Piyasa Sürümünü Başlattı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

ABD merkezli olan en başarılı kripto varlık işlemleri platform üzerinden müşteriler için Coinbase 5 yeni Altcoin olarak piyasa sürümünü başlattı. Bu altcoinler ise Axie Infinity (AXS), Request (REQ), TrueFi (TRU), Quickswap (QUICK) ve Wrapped Luna (WLUNA) satın alım ve satış işlemlerinde kullanılabilir.

Kripto varlıklarının piyasası içerisinde 5 Yeni Altcoin sunumu ile son birkaç hafta içinde Coinbase için bir dizi yeni listelemelerde sonuncu oalrak Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, yakın tarihlerde yeni bir şirket görüşmesinde platform sonunda “milyonlarca” varlığı desteklemesini istediğini söylemişti:

“Varlıkların Amazonu olmak istiyoruz, kriptoda yasal olan her varlığı listeliyoruz. Bugün onlardan binlerce var. Sonunda onlardan milyonlarca olacak. Bunların hepsi, ademi merkeziyetçiliği benimseme teması altında.”

Coinbase 5 Yeni Altcoin için Artış Bekliyor!

Coinbase 5 Yeni Altcoin için Artış Bekliyor!
Coinbase 5 Yeni Altcoin için Artış Bekliyor!

Axie Infinity, oyunlar üzerinden başlama emri vererek Sky Mavis tarafından gelişim sağlayan ve oyna-kazan modellerinde de çevrimiçi olabilen oyundur. Oyuncular üzerinde Axies olarak da bilinen ve dijital evcil hayvanlar üzerinden satış işlemi yaparak kar elde edebilir ve her Axie takas gerçekleştiremezken bir token ise basım yapılır ve oyuncularda blockchain üzerindeki dijital yaratığın gerçeklik üzerinden doğrulamasını sağlar.

Coinbase 5 yeni Altcoin’in içinde olan AXS, yazı yazılım anında ise 69.08 dolar üzerinden işlem görmekteyken ve son yedi gün içinde de %63 oranında artış gösterdi.

The Request Network, aracı bulunmadan ödeme işlemini yapabilmek üzere talep etmede hayata geçirilen bir protokol olarak meydana geldi. Yerel token REQ, yazı yazılımı aşamasında 0.28 dolar üzerinden işlem görürken son yedi gün içinde %320 gibi büyük bir oranda artış yaşadı.

Artışlar 7 Gün İçinde Belli Oldu!

TrueFi, merkezi bulunmayan finans (DeFi) teminatı olmayan kredi protokolü olarak adlandırılmıştır ve TrueFi’nin yerel tokeni TRU, yazı anında 0,66 dolardan işlem görürken son yedi gün içinde de %35 artış gördü.

Quickswap, yerel tokenlar olarak QUICK, yazı yazım anında 825 dolardan işlem görürken son yedi gün içinde %145 artış gösteren merkezi olmayan bir borsa olarak dikkat çekti.

Wrapped Luna (WLUNA), Ethereum blok zinciri üzerinde Terra’nın (LUNA) değerini izlemeyle birlikte bir Ethereum tokenı olan Coinbase’e göre WLUNA, bir WLUNA ortağı aracılığıyla 1:1 oranında LUNA ile değiştirilebilir ve bunun tersi de yapılabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir