Bitcoin Ajandası

Coinbase 6 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlarda Uçuş Görüldü!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Coinbase 6 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlarda Uçuş Görüldü!

Coinbase 6 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlarda Uçuş Görüldü!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Coinbase 6 yeni altcoin listeleme aşamasında duyuru üzerine değer kazanç sağlamak üzerine ilerleyen ve bu varlıkların şimdilik sadece ERC-20 sürümünü desteklediğini açıkladı.

Coinbase 6 yeni altcoin listeleme aşamasında ve bu altcoin’ler arasında API3, BLZ, GODS, IMX, MDT ve RBN yer alıyor. Geleneksel API’ları Blockchain ekosistemi üzerine bağlamayı amaçlayarak API3 projesine güç veren bir Ethereum tokenı olan API3, duyuru sonrasında 3.50’den 5,07 dolara yükseliş gösterdi. Bu durumda da %30’un üzerinde yükseliş gösterdi. Bluzelle platformu içerisinde merkezi bulunmayan depolama ağına güç sağlamak üzere işlem yapan BLZ, duyurunun ardından tam olarak 0,25 dolardan 0,36 dolara çıktı. Sonunda ise %28.1’lik bir yükseliş yaşadı.

Coinbase 6 Yeni Altcoin Listeliyor!

Coinbase 6 Yeni Altcoin Listeliyor!
Coinbase 6 Yeni Altcoin Listeliyor!

Blockchain tabanlı bir ticaret kartı oyunu Gods Unchained’e güç veren bir Ethereum tokenı olan GODS da Coinbase duyurusu ile değer kazanan tokenlardan biri olmayı başardı. Son 24 saat içerisinde 4.20’den 5,79 dolara yükseliş gösterdi. Hemen hemen her anında, sıfır gas ücreti almak isteyen ve işlemleri etkinleştirmeyi amaçlayan NFT’ler için bir ölçeklendirme çözümü için Immutable X’e güç veren bir Ethereum tokenı olan IMX yükseliş gösterdi. Geçmiş günlerde gün boyunca 5,32 dolardan 6,55 dolara kadar yükseliş gösterdi.

Tüketici Verilerini Anonim Olarak Paylaşmak

Tüketici verileri içerisinde anonim olarak paylaşım yapmak ve bunlardan para kazanmayı elde etmek için Measurable Data Token ekosistemine güç sağladı. MDT ise Coinbase duyurusundan sonra en çok yükselen token olarak listede yer aldı. MDT, 0.05’ten 0.10 dolara kadar yükseliş gösterdi ve gün içinde %70’in üzerinde değer kazanmış duruma geldi. Son olarak da bir portföyün risk-getiri profilini iyileştirmek için seçenekleri, vadeli işlemleri ve sabit geliri birleştirerek getiri elde etmek üzere tasarlanmış merkezi olmayan bir finans protokolü olan Ribbon Finance’i yöneten RBN tokenı, 1.63 dolardan 2.20 dolara yükseldi. Bunun üzerine yüzde 15’e geçiş yaparak artış gösterdi.

Piyasada Coinbase ve NFT ile ilişkiyi merak edenler https://bitcoinajandasi.com/coinbase-nft-nedir/ blogtan faydalanabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir