Bitcoin Ajandası

Coinbase Bu 8 Yeni Altcoin için Müjdeyi Verdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Coinbase Bu 8 Yeni Altcoin için Müjdeyi Verdi!

Coinbase Bu 8 Yeni Altcoin için Müjdeyi Verdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
38 0

Ünlü Bitcoin borsalarından biri olan Coinbase, 8 yeni altcoin projesinden ekleme yapacağını ve saklama hizmetlerini genişlettiğini açıkladı. bitcoinajandasi.com olarak, detayları sizin için birlikte inceledik…

Coinbase Custody, büyük miktarlarda parası olan kurumsal yatırımcılar için bir saklama hizmeti geliştirmektedir. New York Eyaletinde kiralanması ve müşterilere büyük miktarlarda kripto para depolanması için oldukça güvenli bir yol sağlamak üzere tasarım gerçekleştirdi. Şimdi Coinbase, 150’den fazla varlık listesine 8 yeni altcoin eklediğini söylüyor.

8 Yeni Altcoin için Müjdesi

8 Yeni Altcoin için Müjdesi
8 Yeni Altcoin için Müjdesi

Coinbase’den gelen ilk onay sonrasında yerel token’ı işletmelerin ve kuruluşların kritik bilgileri tamamen merkezi olmayan bir şekilde güvenli bir şekilde depolamasına izin verdi. Ayrıca yönetmesine yardımcı olan bir veri yönetim sistemine ekstra güç veren de OriginTrail (TRAC) oldu. TRAC tokeni, ağdaki veri işleme ve depolama ücretlerinde ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için tasarlandı.

Function X (FX), geleneksel yatırımlarıyla Blockchain teknolojisi tarafından sunulan olanakları arasındaki boşluğu doldurdu. Finansal alan için yeni nesil bir öncü olarak da kendini gösteriyor. Coinbase’in saklama hizmetine eklenen FX tokeni Ethereum üzerinde çalışmaları devam ettiriyor. Ayrıca Coinbase soğuk cüzdan listesi üzerinden katılım sağlayan bir diğer altcoin ise Ethereum Name Service (ENS) oldu. Projenin web sitesinde de konuya yönelik şu ifadeler yer aldı:

“Ethereum Name Service (ENS), Ethereum Blockchain’ine dayanan dağıtık, açık ve genişletilebilir bir adlandırma sistemidir. ENS’nin işi, ‘alice.eth’ gibi insan tarafından okunabilen adları Ethereum adresleri, diğer kripto para birimi adresleri, içerik karmaları ve meta veriler gibi makine tarafından okunabilen tanımlayıcılarla eşlemektir.”

Otomatik Kripto Alım Satım Platformu

Sıradaki altcoin ise Blockchain tabanlı güvenlik ağından bir parça olarak çok taraflı hesaplamayı kullanan gizlilik odaklı ARPA Chain (ARPA) olmaktadır. Otomatik kripto alım satım platformlarında KRYLL (KRL), kullanıcıların çeşitli alım satım stratejileri de ön planda durmakta. Bu durumun oluşturmalarını, test etmelerini ve nasıl performans gösterdiklerini görmelerini sağlamak için tasarlandı. Bu altcoin’ler ve Alchemix (ALCX) Coinbase Custody’e eklendi.

Coinbase Custody’e eklenen GYEN (GYEN), Japon yenine sabitlenmiştir. Ethereum tarafından destekli bir sabit paradır. Şu an için bir sentin 8/10’u değerinde olan GYEN, Kasım ayından bu yana Coinbase borsasında da mevcut olmakta. Coinbase desteği alan son altcoin, yapılandırılmış ürünleri kripto para piyasasına getirmeyi amaçlamıştır. Bunun üzerine de DeFi protokolü Ribbon Finance (RBN)’dir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir