Coinbase Müjdesi ile Uçuşa Geçen Altcoin

Coinbase Müjdesi ile Uçuşa Geçen Altcoin

Haberler
Nisan 10, 2021 tarafından Esra Yılmaz
284
Coinbase, Bitcoin’in dev borsasıdır. Coinbase Custody platformu ise 2018 yılında platformdaki kurumsal yatırımcılara hizmet vermek için kuruldu. Bugün Coinbase Custody tarafından yeni bir haber geldi.
Coinbase Müjdesi ile Uçuşa Geçen Altcoin

Coinbase Custody yeni bir altcoin projesine destek de bulunacaklarını açıkladı. Destekte bulunacakları altcoin ise RAMP olacak ve RAMP ile ilgili para yatırma ve para çekme işlemlerini Coinbase Custody destekleyecek. Yapılan bu destek açıklamasının ardından ise RAMP fiyatı oldukça hızlı ve sert bir şekilde yükselerek 0,99 dolara kadar geldi. Bu durum kripto paranın yaklaşık olarak %50 oranında artış gösterdiği anlamına geliyor. Şu anda ise RAMP 0,82 Dolar seviyesinden işlem görüyor ve 196 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Coinbase Müjdesi ile Uçuşa Geçen Altcoin1
Coinbase Müjdesi ile Uçuşa Geçen Altcoin1

RAMP Nedir?

Ethereum (ETH) dışındaki kullanıcıların Ethereum platformu üzerinde token stakinglere izin verilerek Defi’nin artış göstermesini amaçlayan proje RAMP’dır. Bu projede Ethereum kullanıcıları RAMP protokolü ile bir etkileşim sağlayabilir ve böylece de kazançlarını artırabilir. Ethereum Blockchainlerinde rUSD olarak geçen stablecoinin teminatlandırılmasına izin veren proje de RAMP’dır. Bu stablecoin’ler ise ERC-20 olmayan stake Blockchain’lerin sermayesidir. Tüm bu işlemler sonucunda kullanıcılar stake hediyeleri kazanabiliyor. Ayrıca kullanıcılar ERC-20 olan stablecoin’lerini RAMP’a ait olan rUSD’ye yatırarak eUSD’de kazanabilir. RAMP ise 2021 yılına gelinceye kadar toplam 300 milyar dolardan fazla olan hisse senetlerinin hızla büyümesi sonucunda oldu.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle