Bitcoin Ajandası

Coinbase Pro Versiyonuna Veda: Yıl Sonunda Hizmetleri Sona Erecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Coinbase Pro Versiyonuna Veda: Yıl Sonunda Hizmetleri Sona Erecek!

Coinbase Pro Versiyonuna Veda: Yıl Sonunda Hizmetleri Sona Erecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Kripto para piyasalarının öncü isimlerinden Coinbase, Coinbase Pro versiyonu üzerinden sunduğu hizmetlerini 2022 sonunda sonlandıracağını duyurdu. Bununla beraber kitleler açısından kripto işlemlerini kolaylaştırma kararı alan borsa, bu anlamda yardımcı olmak amacıyla Coinbase.com adresinde geliştirilmiş bir ticaret alternatifi sunarak profesyonel versiyonunda bazı değişiklikler yapacağını da ekledi.

Coinbase Pro Versiyonunun Nasıl Sonlandırılacağı Açıklandı

Coinbase Pro Versiyonunun Nasıl Sonlandırılacağı Açıklandı
Coinbase Pro Versiyonunun Nasıl Sonlandırılacağı Açıklandı

Coinbase şimdilerde bütün faaliyetlerini ve sunduğu profesyonel hizmetlerini tek bir çatı altında toplamaya hazırlanıyor. Birleşik platform oluşturmak üzere çalışmalar yürüten borsa, Coinbase Pro sürümüne nasıl son vereceği ve Coinbase uygulamasında “Gelişmiş Ticaret” seçeneğini nasıl sunacağı konusunda detaylı bir açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamaya göre Coinbase, kullanıcılarının merkezi bir noktada birden fazla trader dostu hizmetin benimsenmesini sağlamak için geliştirilmiş Pro hizmetlerini tek bir uygulamada toplamayı planlıyor. Bununla beraber borsa açıklamasında, Coinbase’i profesyonel bölünmenin sonlandırılmaya zorlayan sebeplerden bazılarının devamlı örtüşen özellikler olduğunu da belirtti.  

Tüm Gelişmiş Özellikler Tek Bir Noktada Toplanacak

Geliştirilmiş Ticaret özelliği, Coinbase Pro türünden benzer özellikler sunabilecek. Fakat bununla beraber daha başarılı bir işlevsellik sağlayacak şekilde ayarlanan Coinbase Pro’ya, bir alternatif olarak kullanıcılarına sunulacak.

Yeni özellikler, kullanıcıları platformda çeşitli hizmetleri kullanırken ileri geri geçiş yapma konusunda mecbur bırakan profesyonel sürümünden farklı olarak tek bir birleşik platformda açıklanmış olacak.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir