Bitcoin Ajandası

CoinFLEX Çekim İşlemlerini Durdurdu! Yeni Bir Coin Piyasaya Sürecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. CoinFLEX Çekim İşlemlerini Durdurdu! Yeni Bir Coin Piyasaya Sürecek!

CoinFLEX Çekim İşlemlerini Durdurdu! Yeni Bir Coin Piyasaya Sürecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Kripto kredi şirketi CoinFLEX, hafta başında çekim işlemlerini askıya aldığını duyurdu. Bu açıklamasından birkaç saat sonrasındaysa yeni bir kripto para birimini piyasaya sunacağını belirtti.

Sektörün öncü isimlerinden CoinFLEX, pazartesi günü yeni bir token projesi üzerinde çalıştığını ve kısa süre içerisinde piyasaya sürüleceğini duyurdu. Söz konusu bu açıklama, platformda para çekim işlemlerinin askıya alındığını duyurmasından 4 saat sonra geldi. 23 Haziran Perşembe günü kötü piyasa koşulları ve taraflarla süregelen belirsizlikten ötürü çekim işlemlerini durdurduğunu duyurmuştu. Ayrıca şirket açıklamasında, söz konusu problemin üstesinden geleceklerini de ifade etmişti.

CoinFLEX Yeni Tokeni Piyasaya Sürmeyi Bekliyor

CoinFLEX Yeni Tokeni Piyasaya Sürmeyi Bekliyor
CoinFLEX Yeni Tokeni Piyasaya Sürmeyi Bekliyor

Platform şimdilerde çekim işlemlerini aktif hale getirebilmek adına yıllık yüzde 20 kazanç vadeden yeni bir token geliştirerek fon toplamayı planlıyor. 47 milyon dolar değerinde token çıkarmaya hazırlanan platform, satışlarla bağlantılı olarak 30 Haziran’da çekim işlemlerini yeniden aktifleştirmeyi planlıyor.

Geçtiğimiz günlerde Celsius’ta da para çekme işlemleri durdurulmuş ve nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olmuştu. Ayrıca Terra’nın yüzde 20’nin üzerinde kazanç vadeden stabilcoin’i UST’nin mayıs ayında yaşadığı kritik çöküşün ardından, yine aynı seviyelerde getiri vadeden başka bir kripto birimlerine şüpheyle yaklaşılıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir