Bitcoin Ajandası

CoinLoan Platformundan Beklenmedik Gelişme: Çekim Limitleri Düşürüldü!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. CoinLoan Platformundan Beklenmedik Gelişme: Çekim Limitleri Düşürüldü!

CoinLoan Platformundan Beklenmedik Gelişme: Çekim Limitleri Düşürüldü!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Kripto para destekli kredi kullandırma platformu CoinLoan, piyasaların olumsuz şartlarından etkilenen başka bir isim olarak gündeme düştü. Konuyla alakalı açıklamada bulunan şirket yetkilileri, olumsuz seyreden piyasa şartlarından kaynaklı olarak kullanıcılarının para çekim limitlerini belli bir süreliğine düşürme kararı aldığını duyurdu.

CoinLoan Piyasalardan Etkilenen Yeni İsim Oldu

CoinLoan Piyasalardan Etkilenen Yeni İsim Oldu
CoinLoan Piyasalardan Etkilenen Yeni İsim Oldu

Kripto kredi kullandırma platformu, son dönemlerde ciddi problemler yaşayan kripto piyasalarının olumsuz şartlarından etkilenen isimler arasında yer aldı. Geçtiğimiz günlerde Voyager, Celsius, Three Arrows Capital ve BlockFi gibi isimler kullanıcılarının para çekim işlemlerini askıya aldığını ya da limitleri düşürdüğünü duyurmuştu.

Konuyla alakalı olarak birtakım açıklamalarda bulunan şirket yetkilileri, faiz hesapları için ödenen faizlerin diğer platform kullanıcıları karşısında aşırı teminatlı kredi kullandırarak elde edildiğini söyledi. Bu sebeple bazı durumlarda kullanıcıların faiz hesaplarındaki varlıklarının tamamının çekmesi için tahmini tarihin, kredi kapanmasından önce gelmesi gerektiğini belirtti.

Müşteriler Maksimum 5 Bin Dolar Çekebilecek

Bu gibi nedenlerden dolayı kripto kredi platformu, fon akışlarını dengeleyebilmek ve likidite kaynaklı kesintilerin önüne geçebilmek adına para çekme işlemleri için yeni bir limit belirlediklerini duyurdu.

Yapılan bu duyurunun ardından platform kullanıcıları, hesaplarından maksimum 5 bin dolarlık çekim işlemi gerçekleştirebilecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir