Bitcoin Ajandası

Conflux Fiyatı Yükselişe Geçti: Yüzde 23 Artış!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Conflux Fiyatı Yükselişe Geçti: Yüzde 23 Artış!

Conflux Fiyatı Yükselişe Geçti: Yüzde 23 Artış!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Bitcoin’in (BTC) değer kazanmasından güç bulan altcoin’ler yönünü yukarıya çevirdi. Conflux fiyatı da bu esnada yüzde 23 değer kazanarak dikkatleri üzerine topladı.

BTC’nin düşüş trendini bozmasının ardından altcoin’ler arasında bahar esintisi dolaşmaya başladı. 26 bin 800 dolara kadar gerileme gösteren ve 27 bin 500 doları test eden lider kripto para birimi, sonunda stabil fiyat hareketlerine son verdi. Bir süredir altcoin satın almakta uzak duran kripto para yatırımcıları, Bitcoin’in bu hareketinden sonra yeniden altcoin’lere yöneldi. Dönem dönem sert fiyat yükselişleriyle gündeme gelen Conflux (CFX), son 24 saat içerisinde yüzde 23,08 oranındaki yükselişiyle dikkatleri üzerine topladı. Üstelik bu hareketiyle günün en çok değer kazanan ikinci altcoin’i olarak kayıtlara geçti.

Conflux Fiyatı Analizi (CFX)

Conflux Fiyatı Analizi (CFX)
Conflux Fiyatı Analizi (CFX)

0,227 dolardan itibaren başlayıp kısa süre içerisinde 0,35 dolara kadar yükselene CFX, hacimli yükselişiyle beraber kripto piyasalarının gündeminde yer almaya devam ediyor. Son birkaç gün içerisinde yüzde 23 oranında değer kazanan popüler altcoin, haftalık, aylık ve yıllık açılış fiyatının üzerinde işlem görüyor. CFX tarafındaki artışların sürdürülebilmesi için sırasıyla 0,33, 0,36 ve 0,43 dolarlık direnç seviyelerinin takip edilmesi gerekiyor.

Hızlı bir yükseliş gösteren Conflux fiyatı, henüz satış baskısı başlatmış değil. BTC’nin rotasını aşağı yönlü çevirdiği ya da fud haberlerin geldiği piyasalarda varlık için sırasıyla 0,287, 0,247 ve 0,227 dolarlık destek seviyelerini test etmesi beklenebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir